Nákupní košík
0
 

D'ADDARIO EJ79 - struny Copper pro mandobass, 49-130

 
D'ADDARIO EJ79
 
 
mandobass
 
(s DPH)

952 Kč

Na dotaz

Záruka:

2 roky
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

D'Addario EJ79 jsou určeny pro basovou mandolínu - mandobass . Čtyři měděné struny se ladí na EADG a jsou ideální pro bluegrass a klasické styly hudby.

 

D' Addario mandolínové struny jsou doporučované legendami, jako jsou David Grisman, Ricky Skaggs, Ronnie McCoury, Doyle Lawson, Rhonda Vincent, Mike Marshall, Adam Steffey a další, pro jejich přirozený akustický tón a spolehlivý výkon. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, z poniklované oceli a fosforového bronzu, a jsou k dispozici v široké škále menzur.

 

  • navrženo pro mandobass
  • mědí potažená ocel
  • vyrobeno v U.S.A.
  • struny: vinuté 0,049, 0,063, 0,097, 0,130
  • šetrné k životnímu prostředí, antikorozní obaly na struny, které jsou potom vždy čerstvé

Odkaz na stránky výrobce D'ADDARIO.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce D'ADDARIONěco o výrobci:
Tradici výroby strun rodiny D´Addario lze nalézt již v 17. století v Itálii, v provincii Pescara. Po emigraci do Astorie v Queensu začátkem 20. století, je to již čtvrtá generace D´Addariú, vyrábějící struny v USA. Když běhěm 2. světové války chemická firma DuPont vyvinula nylon, začala firma D´Addario experimentovat s jeho využitím a v zápětí si získala značnou popularitu. Firma v podobě J. D´Addario & Company, se utvořila v roce 1974 a patří k největším světovým výrobcům především kytarových strun. K výrobě strun na smyčcové nástroje se vrátili v roce 1981, kdy získali Kaplan Musical String Company. Při vývoji strun stále zkoušejí nové materiály, které používá např. NASA. Kromě výroby strun, vyrábí pod značkou Planet Waves kytarové příslušenství, pod značkou Evans Drumheads bicí nástroje, HQ Practice Products cvičné příslušenství pro bicí, Rico Reeds, plátky pro dechové nástroje. V současné době pracuje ve firmě 13 členů rodiny a má více než 900 zaměstnanců.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :