Nákupní košík
0
 

DUNLOP CM 95 - signovaný wah pedál Clyde McCoy

 
DUNLOP CM 95
 
 
(s DPH)

6 390 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
  • Limitovaná edice, 1.000 ks celosvětově
  • Vokální, hrdelní tón prvního (původního) pedálu / kvákadla
  • Speciálně stíněná cívka Halo minimalizuje mikrophonii
  • 6,3 mm zámkový vstup a výstup
  • Provoz s 9V-baterií nebo optimálně se síťovým adaptérem (RP NT 1 EU)
  • Made in U.S.A.

 podobě Clyde McCoy® Cry Baby® nabízí nyní Dunlop světově proslulý Wah #1 (kvákadlo) v limitovaném, originálu věrném, vydání. Jeho jedinečný charakter udělal z originálu vyhledávanou klasiku. Díky Dunlopu se teď vydává do světa za přijatelnou cenu.

 

Vokální zvuk prvního kvákadla na světě má na svědomí speciální Halo™ cívka. Dunlop nově vyvinul cívku HI01 Halo, která vydává právě ten správný zvuk s nízkou úrovní šumu, při zachování atraktivního designu. Potenciometr, nožní přepínač a zvedáky jsou - věrny originálu - provedeny ve vysoké kvalitě, stejně jako obvody a komponenty


V Dunlopu šli při výrobě tohoto kvákadla tak daleko, že pro výrobu použili originální nářadí a originální nástroje společnosti Thomas Organ Company/Jen Electronica Clyde McCoy Wahs .

Po více než třiceti letech zkušeností s vývojem kvákadel vytvořil Dunlop obdivuhodný model původně prvního kvákadla na světě, které se dá bez starostí využít i live.


Odkaz na stránky výrobce DUNLOP.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce DUNLOPNěco o výrobci:
Značka MXR, známá také jako MXR Innovations byla založena v roce 1972 se sídlem Rochesteru (NY, USA) a stala se na dlouhá léta lídrem odvětví a největším americkým výrobcem efektů pro elektrické kytary. Původní společnost MXR, na jejímž kontě najdeme stálice jako M101 Phase 90, M102 Dyna Comp či M104 Distortion+, ukončila činnost po 12 letech existence, tedy v roce 1984, když někteří z majitelů a předních vývojářů založili společnost ART (Applied Research & Technology) a jiní položily základní kameny značky Alesis. Od roku 1987 získává licence na výrobu těchto pedálů pod původní značkou společnost Jim Dunlop Company a posléze celou značku v roce 2001 také kupuje. Současná produkce nezahrnuje pouze reedice původních pedálů MXR, ale noví majitelé investují do vývoje a výroby vlastních modelů, signovaných sérií pro význačné muzikanty a spolupracují s esy oboru, jakými je např. Bob Bradshaw. V aktuální linii najdeme přes 20 modelů super kvalitních analogových ´krabiček´ pro kytaristy i baskytaristy.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :