Nákupní košík
0
 

FOCAL CMS 65 - kompaktní studiové monitory z řady Professional, 1 kus

 
FOCAL CMS 65
 
 
(s DPH)

25 590 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

    Cena za 1 ks

Focal CMS65 jsou kompaktní studiové monitory z řady Professional, které jsou určené pro poslech v blízkém poli. Jde o špičkový poslechový aparát, který získal například ocenění 2008 Excellence Award (Pro Audio Review) mimo jiné díky poměru ceny, velikosti a věrnosti zvuku. Ta je zachována i při velmi vysokých poslechových hlasitostech, hodí se proto pro nahrávání, míchání i mastering.
Model Focal CMS65 je vybaven 6,5“ wooferem ze speciálního Polyglass materiálu. Jde o celulózovou membránu vyztuženou mikroskopickými kuličkami skla, jejíž tuhost je vyšší než u materiálů potažených kevlarem. Oproti polypropylenu nabízí dokonce desetinásobnou tuhost. To má za následek výrazně přesnější podání zvuku, zejména v oblasti středových frekvencí.
Ani výškový měnič tohoto modelu není obyčejný. Podobně jako u membrány wooferu jsou u tweeteru použity dva materiály: jeden s vysokým útlumem (hořčík), druhý s vysokou tuhostí (hliník). Výsledná slitina má velmi příznivý vliv na zvuk, což se projevuje mimo jiné přesným podáním frekvencí až do 28kHz. Tweeter je navíc vybaven inverzní membránou, která zaručuje lepší linearitu a dynamiku zvuku než běžná konkávní membrána, oproti páskovým tweeterům pak nabízí větší rozptyl. V kombinaci s wooferem z Polyglass materiálu jde o jedinečnou kombinaci nabízející analyticky přesnou reprodukci v celém frekvenčním rozsahu.
Zabudovaný bi-amp zesilovač třídy AB nabízí 100W RMS výkonu pro basové pásmo a 60W RMS výkonu pro výškové pásmo. Díky vysoké citlivosti nabízí CMS65 maximální akustický tlak 112dB (měřeno z 1m), nenechte se proto zmást malými rozměry a relativně nízkým výkonem.
Kabinet monitorů CMS65 je vyroben z hliníku a na jeho zadní straně najdeme přepínač citlivosti, korekční prvky pro HF a LF shelving, které usnadňují přizpůsobení zvuku akustice místnosti, a vstupy v podobě XLR a RCA konektorů. Přední strana je vybavena vypínačem, potenciometrem hlasitosti a podélným bass reflexem.

Vlastnosti:
Aktivní studiové monitory řady Professional 
Bi-amp zesilovač 
Výkon basového pásma: 100W RMS (třída AB) 
Výkon výškového pásma: 60W RMS (třída AB) 
Basový reproduktor: 6,5“, membrána Polyglass 
Výškový reproduktor: inverzní membrána ze slitiny hořčíku a hliníku 
Frekvenční rozsah: 45Hz - 28kHz (+/- 3dB) 
Maximální SPL: 112dB (1m) 
Vstupní citlivost: +4dBu, 0, -10dBV 
Korekční prvky: LF shelving (0-450Hz, 2/0/-2 dB), HF shelving (4,5 – 20kHz, 2/0/-2 dB), Parametric (160Hz 0 / -2 / -4 / -6 dB), High-pass filter (0 / 45 / 60 / 90 Hz, 12dB na okávu) 
Bass reflex na přední straně 
Vstupy: XLR, RCA 
Materiál: hliník 
Rozměry: 369 x 241 x 231 mm 
Hmotnost: 10,5 kg


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :