Nákupní košík
0
 

FOCUSRITE RedNet PCIe card - PCIe karta pro MAC & PC, full 256 channels under 3ms latency

 
FOCUSRITE RedNet PCIe card
 
 
(s DPH)

26 980 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Na světoznámém hudebním veletrhu NAMM 2011 přišla firma Focusrite s revoluční řadou RedNet, která má za cíl se stát tím nejlepším řešením pro nahrávací studia. Tyto novinky používají pokročilou technologii Dante od firmy Audinate, která umožňuje přenos zvuku přes standardní ethernetová rozhraní a kabely. Součástí modelové řady RedNet jsou čtyři rackové převodníky a rozšiřující PCI express karta, která umožňuje dostat z převodníků RedNet opravdové maximum. Každý z nabízených modelů disponuje 24-bitovými převodníky té nejvyšší kvality se 120dB dynamického rozsahu a vzorkovací frekvencí až 192kHz. Pro minimalizaci jitteru je využita technologie JetPLL.

 

Technologie Dante

Tato technologie od firmy Audinate tvoří síťovou infrastrukturu pro velmi efektivní a spolehlivý přenos hudebních dat. Jednou z největších předností technologie Dante je rychlý přenos velkého objemu dat: 128 kanálů obousměrně při 44,1, 48 nebo 96kHz, případně 64 kanálů obousměrně při vzorkovací frekvenci 192kHz. Při použití speciální RedNet PCI express karty jelatence menší než 3ms, a to při jakékoli vzorkovací frekvenci.

Dante také umožňuje použití běžných a dobře zavedených ethernetových rozhraní a kabelů k vysoce kvalitnímu, rychlému a spolehlivému přenosu zvuku. Často tak při instalaci tohoto systému není potřeba žádných dalších zásahů do vašeho studia, protože ethernetová infrastruktura již bývá velmi často zavedena. Softwarová kompatibilita je taktéž velice dobrá - Dante lze využívat ve spolupráci s ProTools, Logic, Cubase a dalšími platformami, které podporují ASIO nebo Core Audio.

 

Další nezpochybnitelnou výhodou této technologie je snadná možnost ovládání na dálku. To umožňuje instalaci převodníků s technologií Dante i na hůře dostupná místa. Díky snadnému ovládání na dálku ze softwaru v počítači a podpoře hot-swapu je instalace a provoz Dante systému opravdu jednoduchá a bezproblémová.

Focusrite RedNet PCIe Card je PCI express ethernetová karta pro rozhraní Dante. Ačkoli je technologie Dante kompatibilní s běžnými ethernetovými síťovými komponenty, pro její maximální využití slouží právě tato karta, která dovoluje obousměrný přenos 128 kanálů při latenci pod 3ms. Karta je kompatibilní s platformami Windows i Mac.

 

Technické údaje:

- PCI express ethernetová karta pro rozhraní Dante
- Technologie Dante – přenos zvuku přes standardní ethernetové rozhraní (1 Gbit)
- Přenos až 128 kanálů obousměrně
- Latence < 3ms


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :