Nákupní košík
0
 

KORG GT-4 - ladička

 
KORG GT-4
 
 
(s DPH)

549 Kč

Na dotaz

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Kompaktní ladička, speciálně určená pro ladění kytar/baskytar, výběr ze tří různých režimů ladění: Strobe, Mirror a Meter, snížené ladění umožňuje ladit o jeden až pět půltónů pod standardním laděním, podpora ladění sedmistrunných kytar a šestistrunných baskytar, vestavěný kondenzátorový mikrofon pro ladění akustických nástrojů, nízká spotřeba energie.

Speciální kytarová/baskytarová ladička s kruhovým displejem

GT-4 je ladičkou, speciálně určenou pro ladění kytary/baskytary. Nabízí automatickou detekci naladění vstupujícího tónu, a současně i snadné ovládání. To zajišťuje mimo jiné originální kruhový dísplej s velkým zobrazením názvu tónu. Ladička v režimu Guitar umožňuje ladění sedmistrunných kytar, a v režimu Bass pak i ladění šestistrunných baskytar. Přes své malé rozměry garantuje GT-4 tutéž vynikající přesnost ladění,jakou jsou vyhlášené i ostatní ladičky značky Korg. Vestavěný mikrofon navíc dovoluje ladění akustických kytar.
Režimy ladění: Strobe, Mirror a Meter

U GT-4 lze zvolit ze tří možných způsobů, jakými bude LED displej indikovat ladění. Zelený trojúhelníkový ukazatel pak slouží k rychlému posouzení, zda je aktuální ladění příliš nízko či vysoko.

Režim Strobe
Jakmile zahrajete na váš instrument tón, červené LED diody na kruhovém displeji začnou rotovat, a zastaví se, až bude nástroj naladěn. Pokud bude nástroj naladěn příliš vysoko, budou diody rotovat ve směru hodinových ručiček, pakliže bude ladění nízké, budou rotovat opačným směrem.

Režim Mirror
Nově vyvinutá metoda ladění plně využívá výhod rotačního displeje. Jednoduše nalaďte nástroj tak, aby se rozsvícené červené LED diody kryly s diodami nesvítícími. Pokud bude ladění nástroje vysoké, rozsvícené LED diody se budou posouvat doprava, při nízkém naladění pak naopak.

Režim Meter
Obdoba klasického ladění s jehlovým ukazatelem - nalaďte nástroj tak, aby se rozsvícená LED dioda dostala na úroveň středového zeleného trojúhelníkového ukazatele.
Snížené ladění

V režimu Quinta-flat lze kalibrovat GT-4 o jeden až čtyři půltóny pod standardní ladění.
Jednoduché ovládání a dlouhá životnost baterií

GT-4 má optimálně ergonomicky umístěné ovládací prvky. Mimoto je ladička navržena tak, aby co nejvíce šetřila vložené baterie. Když ladička v režimu Strobe zhruba třicet vteřin nezaznamená žádný vstup, rotující LED diody zhasnou. Pokud s ladičkou deset minut nepracujete, automaticky se vypne.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :