Nákupní košík
0
 

KORG LMA120 - Profesionální metronom se širokým displejem

 
KORG LMA120
 
 
(s DPH)

1 350 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Hlavní funkce:
Digitální metronom s extra velkým podsvíceným LCD displejem.
Unikátní funkce zobrazení tempa na displeji.
Výběr ze dvou typů tempa: "Pendulum," nebo "Full".
Možnost vzájemné kombinace deseti typů taktů a šesti různých rytmů.
Tap funkce pro přímé nastavení požadovaného tempa.
Funkce Timer/stopwatch pro volitelné načasování v rozsahu až 99 minut.
Reference Pitch a Calibration (kalibrace) pro ladění nástrojů.
Unikátní "Conducting Motion" displej pro vizualizaci tempa
Díky svému rozměrnému LCD displeji si může LMA-120 dovolit pro zobrazení tempa nabídnout unikátní metodu značky Korg --- jedná se o nově vyvinutý tzv. "Conducting Motion" displej, na kterém jsou třítaktové úseky zobrazeny formou, obdobnou jako u dirigentské taktovky. Tato revoluční metoda indikace tempa hráčům umožní rytmus doslova „cítit“, protože narozdíl od obvyklého určování tempa dle poslechu metronomu, na LMA-120 tempo rovněž i vidíte.
Alternativně lze použít i L/R displej, na kterém se jako u standardního metronomu ukazatel pohybuje zleva doprava, či lze oba způsoby současně kombinovat.
Možnost volby z deseti typů taktu, šesti typů rytmů a tří typů krokových paternů Díky možnosti kombinování deseti typů taktů (0-9) se šesti typy volitelných rytmů si může hráč nastavit rytmy, ideální pro procvičování širokého spektra nejrůznějších hudebních stylů a žánrů.Vedle toho si lze také zvolit jeden ze tří způsobů nastavení tempa. Prvním z nich je Full Step, kde se tempo nastavuje v rozmezí 30 až 252 BPM (v krocích po jednom BPM), dále pak Pendulum Step, kde lze tempo nastavit ve stejných hodnotách jako u mechanických metronomů, a nakonec i funkce TAP tempo, u které se tempo zadává přímo stiskem tlačítka TAP v požadovaných intervalech.

Funkce Timer/Stopwatch
Vestavěná funkce Timer/Stopwatch umožňuje načasovat cvičení v rozsahu až 99 minut.

Pohodlné naladění nástrojů
V režimu Sound Out může LMA-120 generovat referenční tón, dle kterého si pak lze snadno naladit nástroj. Generovaný referenční tón může pak být v rozsahu C4--C5. Frekvenci referenčního tónu A4 lze nastavit (kalibrovat) v širokém rozsahu 410 Hz až 480 Hz.

Nízká spotřeba a praktická konstrukce
Flip top design LMA-120 se vyznačuje charakteristickým extra velkým LCD displejem, jakož i jasným zvukem interního reproduktoru. Funkční tlačítka jsou umístěna tak, aby bylo možno při cvičení okamžitě zadat požadovanou volbu, k dispozici je dále i 1/8" výstup na sluchátka.Otevírací flip top design umožňuje LMA-120 po cvičení zavřít, takže LCD displej je chráněn krytem, a navíc se také díky zmenšení vnějších rozměrů usnadní i přenos. Po zavření se mimoto automaticky nástroj vypne, čímž se šetří baterie.

Uložení nastavení do paměti
Při vypnutí LMA-120 uloží do paměti nastavení tempa, taktu, kalibrace a referenčního tónu. Tato nastavení pak zůstávají v paměti uchována dokonce i po vyjmutí baterií.


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :