Nákupní košík
0
 

KORG MINI KAOSS PAD 2 - dynamický efektový procesor

 
(s DPH)

2 950 Kč

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Vlastnosti a možnosti:

Ovládání efektů v reálném čase pomocí intuitivního touch-pad rozhraní
100 efektových presetů, ideální pro DJ mixy a zvukový design
3 Programové paměti poskytují okamžitý přístup k oblíbeným efektům
FX RELEASE přidává přirozený dozvuk k efektovanému zvuku
Výkonný Looper, Vinyl Break a Ducking Comp efekty převzaté z KAOSS PAD QUAD
Tlačítko Hold pro zapamatování pozice na touchpadu
Duální banky Loop Recording umožňují mute a crossfade v DJ stylu
Detekce BPM
Interní mikrofon plus audio vstupy
MP3 přehrávač s microSD kartou pro uchování a výměnu dat
Produkce s mini KAOSS PAD 2 bez potřeby dalšího zařízení!
Podporuje změnu rychlosti a nastavení cue point umožňující seriózní DJ hraní
Nahrajte si svoje vystoupení
6 preset loopů připravených jako audio samply
Lehce čitelná mini obrazovka využívá organický EL (OEL) display
Posuvný ovladač VALUE umožňuje hladké ovládání parametrů
Možnost použití baterií a zabudovaného reproduktoru pro potěšení nejen na cestách
< Efekty >
Ovládání touchpadu v reálném čase

Intuitivní design a úžasná flexibilita touchpadu umožňují majitelům mini KAOSS PAD 2 snadněji ovládat více efektů a parametrů jednoduchým dotykem, poklepem, či posunem prstu. Pomocí tohoto vyjímečného provedení můžete ovládat efekty komplexními způsoby, nemožnými na konvenčních efektových jednotkách – jako by jste hráli na hudební nástroj.

100 dynamických efektů značky KAOSS!

100 různých, ihned použitelných efektových programů je vměstnaných do mini KAOSS PAD 2, a to včetně mnohých zděděných z KAOSS PAD KP3. Obsahují standartní efekty jako Flanger, Filter, Delay a Reverb, stejně jako 3 nové efekty které se nejprve objevily v KAOSS PAD QUAD: Looper, Vinyl Break, a Ducking Compressor.

FX RELEASE nabízí přirozené, naturální efekty a přechody

v okamžiku ztráty dotyku prstu s touchpadem FX RELEASE automaticky přidává dozvukový efekt tak, že se plynule promíchá s vaší skladbou, či produkcí a zabraňuje náhlým “vymizením” efektů. Při použití efektu (jako například agresivní distortion) který má kompletně jiný charakter jako neefektovaný zvuk, použití FX RELEASE zabezpečí, že efekt přirozeně splyne se stopami vaší skladby.

Extrémní ovládání

Skvělý pro DJ's a živé vystoupení, mini KAOSS PAD 2 poskytuje 3 presety paměti pro okamžité spuštění oblíbených efektů. Funkce HOLD zmrazí efektový parametr podle pozice prstu na touchpadu i pro bezdotykové využití. Auto BPM detekce synchronizuje použitelný efekt s rychlostí skladby, takže vše pokračuje v synchronizovaném pohybu v rámci profesionálního vystoupení. Tyto možnosti poskytuje mini KAOSS PAD 2 s extrémním DJ potenciálem.

Zabudovaný mikrofon

Chcete to opravdu roztočit na pódiu? Mini KAOSS PAD 2 poskytuje zabudovaný mikrofon použitelný jako MC výkřik během vašeho DJ vystoupení pro další nabuzení publika. Samozřejmě, efekty jsou použitelné i na mikrofon.

< MP3 přehrávač >
MP3 přehrávač

Mini KAOSS PAD 2 nabízí MP3 přehrávač který může přehrávat audio soubory z microSD karty. Na kartu si můžete uložit svoje oblíbené skladby a v reálném čase na nich aplikovat efekty během přehrávání. Uložte zvukové efekty, či jiný audio materiál, který chcete použít během DJ setu, nebo uložte oblíbený song a radujte se z aplikování různých efektů přímo na něj. Na rozdíl od předcházejících modelů KAOSS PAD, mini KAOSS PAD 2 vám umožňuje vystupovat bez jakéhokoliv dalšího vybavení, či zvuku na audio vstupu. Podporovaný je formát WAV a MP3. Mini KAOSS PAD 2 můžete použít pro profesionální vystoupení vyžadující vysokou zvukovou kvalitu.

* SDXC karty nejsou podporované.

* podporované formáty:
WAV soubory (16-bit, 44.1 kHz/48 kHz, stereo); MP3 soubory (44.1 kHz@128, 192, 256, 300 kbps, stereo, VBR podporované)

Seriózní DJ nástroj

Rychlost přehrávání interního MP3 přehrávače se může plynule měnit pomocí posuvného ovladače VALUE. Mini KAOSS PAD 2 taktéž umožňuje nastavit cue-point, který specifikuje, kde začne přehrávání skladby. Navíc může být posuvný ovladač VALUE použitý jako ovladač poměru hlasitosti mezi externím audio vstupem a MP3 přehrávačem, což dělá z mini KAOSS PAD 2 seriózní DJ přehrávač, nebo jednoduchý mixpult. Přidejte mini KAOSS PAD 2 jako třetí přehrávač v DJ setu, užijte si vzrušující DJ-ing kombinováním dvou mini KAOSS PAD 2, nebo naplňte svůj mini KAOSS PAD 2 zvukovými efekty a vokálními samply a použijte jej jako sampler!

< Ostatní >
Nahrávejte si svoje vystoupení

MicroSD karta sa dá využít na ukládání dat ve formátu MP3, ale i jako master recorder na uložení celého vystoupení ve formátu WAV. Kdykoliv najdete svůj perfektní způsob použití efektu, využijte tuto funkci pro uloženie svého nápadu. Je to zároveň i pohodlný způsob, jak sdílet vystoupení s mini KAOSS PAD 2 na internetu.

6 přednahraných audio demo loopů

6 audio presetů je uložených v interní paměti. Tyto demo smyčky jsou šikovným audio zdrojem který můžete okamžitě použít na otestování různých efektových presetů, bez nutnosti mít připojený externí audio přehrávač, ještě před uložením zvukových souborů na microSD kartu

Ergonomický design

Mini KAOSS PAD 2 disponuje pohodlně zaobleným tělem které jej činí stylovým a zároveň i lehce ovladatelným. Vysoce kontrastní OEL (Organic Electroluminescent) display jasně zobrazuje názvy zvuků, parametrů a hodnot a zajišťuje excelentní viditelnost, jak v slabě osvětlené DJ místnosti, tak na pódiu. Stejně jako touchpad, VALUE ovladač je dotykově citlivý. Posouváním, či ťukaním prstem, můžou být zvolené funkce ovládané plynule. Lehký a kompaktní mini KAOSS PAD 2 je dost tenký na to, aby se vešel do ruky, nebo do kapsy. Energeticky úsporná konstrukce umožňuje pracovat kdekoli na dvě AA baterie. Vybaven zabudovaným reproduktorem je mini KAOSS PAD 2 připraven podělit se o vaše vzrušující sonické výtvory kdekoliv vás hudba vezme. Sluchátkový výstup poskytuje soukromí pro hraní a experimentování a lze jej použít i na připojení mini KAOSS PAD 2 do jiného audio zařízení.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :