Nákupní košík
0
 

KORG MS 20 Kit - jednohlasý analogový syntezátor

 
KORG MS 20 Kit
 
 
KORG MS 20 Kit
 
(s DPH)

26 990 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
MS-20 Kit

MONOPHONIC SYNTHESIZER
Nový MS-20 Kit - postavte si sami skutečný syntezátor!

Vyrobit si nástroj vlastníma rukama může být nezapomenutelným zážitkem. Přesně takovou možnost vám nyní nabízí nový MS-20 Kit, ze kterého lze snadno složit plnohodnotný syntezátor MS-20. Tuto sadu přitom pomáhali vytvořit stejní inženýři, kteří stáli za zrodem originálního MS-20, a výsledkem je tak zvuk perfektně odpovídající originálu. Ale MS-20 Kit jde ještě dál, a nabízí navíc filtry jak z původní, tak i novější výrobní verze nástroje, mezi kterými se navíc můžete přepínat. Po 36 letech od historického okamžiku, kdy byl MS-20 v roce 1978 vůbec poprvé představen veřejnosti, se tak slavný syntezátor vrací zpět ke svým kořenům.

Klíčové funkce:

Plnohodnotný MS-20, který si můžete složit sami
Obě varianty filtru, starší i novější
Vytvořeno za pomoci inženýrů, kteří navrhli původní MS-20; kompletní replikace originálních analogových obvodů:
2VCO / 2VCA / 2VCF / 2EG / 1LFO struktura
Zpracování externího signálu (ESP)
Extrémně flexibilní systém směrování signálu
MIDI IN a USB konektor
Napájení adaptérem ze sítě
Věrně duplikovány veškeré detaily originálu, včetně balení a manuálu

Plnohodnotný MS-20, který si můžete složit sami

MS-20 Kit je vlastně stavebnice, ze které si můžete podle návodu poskládat skutečný syntezátor MS-20.Většina kroků při sestavování je přitom jednoduchá, spočívající v sesazení odpovídajících částí a jejich sešroubování, takže nevyžadují specifickou znalost pájení nebo řešení elektrických obvodů. Není ale pochyb, že výsledný zvuk MS-20, kterou si sestavíte sami, bude výjimečný a pro vás jistě cennější než jakýkoliv jiný syntezátor. Na rozdíl od MS-20 mini je model MS-20 Kit vybaven standardní klaviaturou s velkými klávesami, a zástrčky jsou také tradiční velikosti (tj. 1/4" zdířky).

K dispozici dva typy filtru: starší a novější verze

Originální MS-20 byl v jednotlivých fázích své výroby osazen různými VCF obvody. Kusy produkované v dřívějším období byly vybaveny filtrem, který se vyznačuje jemným zkreslením a samo-oscilací, zatímco později používaný filtr je spíše typu low-noise s jemným zvukem. Nová sada MS-20 Kit překvapivě nabízí oba tyto typy filtrů, mezi kterými se můžete jednoduše přepínat podle své aktuální nálady a hudební potřeby.

Vytvořeno společně s inženýry, kteří navrhovali originální MS-20; kompletní replikace původních analogových obvodů

Podobně jakou u MS-20 mini i na vývoj MS-20 Kit dohlíželi stejní inženýři, kteří stáli u zrodu originálního syntezátoru MS-20. Díky tomu jsou přesně zachovány všechny klíčové obvody, a pokud bylo přesto potřeba nějaké původní součástky nahradit, pak se rozhodovali na základě svých bohatých zkušeností, takže výsledný zvuk je k nerozeznání od originálu. Nebo lépe řečeno, zvuk MS-20 kit je vlastně ještě o něco lepší, protože věrně reprodukuje zvuk, jaký by měl zbrusu nový, nepoužívaný MS-20 (jehož výstup se následným zastaráváním komponent mohl časem změnit).

2VCO / 2VCF / 2VCA / 2EG / 1LFO struktura
MS-20 kit reprodukuje osobitou formu syntézy, známou z MS-20; tedy dva oscilátory s ring modulací, a obálkové generátory s funkcí hold a delay.

External signal processor (ESP) pro zpracování externího signálu
ESP odkazuje na experimentálního ducha původního MS-20; umožňuje využít výšku tónu či hlasitost externího audio vstupu ke kontrole syntezátoru. Například tak můžete připojit elektrickou kytaru a používat poté MS-20 kit jako kytarový syntezátor, popřípadě připojit mikrofon a využít ho jako hlasový syntezátor.

Extrémně flexibilní systém routování signálu
Komplexní zvuky můžete vytvářet jednoduše, díky systému zástrček a kabelů, kterými propojíte zvolená interní zařízení. Možnosti jsou přitom limitovány jenom vaší vlastní představivostí; různé kombinace efektů mohou přitom generovat nepřeberné množství velmi pestrých zvuků. Pokud jste v této oblasti nováčkem, pomůže vám do začátku také tabulka typických nastavení, která je natištěná na čelním panelu.

MIDI IN konektor a USB konektor

MS-20 kit je vybaven MIDI IN zdířkou pro příjem MIDI zpráv, a USB-MIDI konektorem pro příjem a výstup MIDI zpráv. Můžete dokonce propojit MS20 kit s počítačem a hrát pak přes jeho sekvencer.

Napájení ze sítě

Sestavený MS-20 kit je napájen přes adaptér z elektrické sítě, interní pracovní napětí je přitom stejné jako u originálního MS-20.

Věrná replikace každého detailu originálu, včetně balení a dodávaného manuálu

Naše snaha o co největší přiblížení se k originálu neplatí jen pro výrobek samotný. Dokonce i balení, ve kterém se stavebnice dodávána, je věrným napodobením původních obalů. Totéž lze pak říct o přiloženém manuálu a tabulkách nastavení pro MS-20, které jsou pomůckou při tvorbě zvuků. Můžete si tedy úplně stejně jako v roce 1978, kdy byl představen originál, začít užívat svůj nový MS20.
Obsah stavebnice MS-20 Kit

Čelní panel, zadní panel, spodní panel, bočnice (x 2), panel levé strany, panel pravé strany, štít levé strany, štít pravé strany, podpůrný panel, otočná tlačítka velká (x 7), malá (x 29), gumové doplňky (x 10), gumové nožky (x 4), držák šňůry, matka 12 mm (x 36), podložka (x 36), šroub (x 36), matka 11 mm (x 30), matka 11 mm (x 6), klaviatura, volicí kolečko, deska s obvody zadní stěny, deska s obvody levého panelu, deska s obvody pravého panelu & VR obvody (malá), deska s VR obvody (velká), panel s příslušenstvím pro napájení, montážní klíč.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :