Nákupní košík
0
 

KORG SDD 3000 Pedal - programovatelný digital delay pedál

 
KORG SDD 3000 Pedal
 
 
KORG SDD 3000 Pedal
 
KORG SDD 3000 Pedal
 
(s DPH)

9 990 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Rackový SDD-3000, který se poprvé představil roku 1982, byl klasický digitální delay, který díky svému jedinečnému zvuku brzy slavil celosvětový úspěch. Mnohé famózní kytarové nahrávky nejlepších kapel té doby vznikly právě s přispěním SDD-3000, který se stal jednou z hybných sil rockové scény.

 

Nyní o třicet let později se tento legendární efekt vrací znovu, jako SDD-3000 PEDAL, který veškeré funkce původního SDD-3000 nabídne v praktické verzi jako pedál. Znovu tak budete mít k dispozici obvod filtru pro modifikaci zvuku zpětné vazby, různé křivky modulace a pestrou škálu delay efektů. Vedle těchto funkcí, dobře známých z SDD-3000, však v nabídce budou i úplné novinky, jako třeba osm delay typů, až 4.000 milisekund dlouhý delay efekt, volitelné křivky modulace, stereo input/output a MIDI. Přepracováno a zjednodušeno bylo také uživatelské rozhraní.

 

Hlavní vlastnosti

 • všechny funkce legendárního SDD-3000 delay efektu, nyní jako pedál
 • celkem osm typů delay efektu, včetně analogové delay modulace nebo KOSMIC efektu
 • předzesilovač, věrně reprodukující zvuk původního SDD-3000
 • obvod filtru pro úpravu zvuku zpětné vazby
 • výběr z pěti typů křivek modulace. Interpolací dvou existujících typů lze také vytvářet vlastní křivky
 • speciální techniky úpravy zvuku jako flanging, chorus, vibrato, doubling, nebo Doppler efekty
 • široký rozsah nastavení delay time, od 1 milisekundy až po dlouhý delay s max. 4,000 milisekundami
 • režim Sync, v němž lze delay time automaticky synchronizovat podle 11 různých typů not, od noty celé až po dvaatřicetinovou
 • celkem 80 programů (40 bank x 2 kanály)
 • funkce LCR pro tvorbu multi-tap delay efektů
 • MIDI konektory, díky nimž lze měnit programy přes externí zařízení, nebo posílat data programů (bulk dump)
 • zcela plynulý bypass a změny programů, které nenarušují probíhající reverberaci
 • true bypass
 • různé paramety efektů lze ovládat přes nožní ovladač (volitelné příslušenství)

 

 

Osm různých typů delay efektu

Při tvorbě zvuku můžete využít celkem osmi různých typů delay efektu. Vedle původního delay efektu, známého z SDD-3000, je tu dále analogový delay, TAPE model (který reprodukuje tape echo), čistý MODERN delay zvuk, fantastický KOSMIC delay, REVERSE (který přehrává delay pozpátku), pitch shifter se změnou výšky tónu, nebo PANNING jenž mění stereo pozici vystupujícího zvuku. S jediným zařízením tak nyní můžete produkovat nejrůznější delay efekty. Navíc je zde možnost aplikovat delay efekt jen na vstup s nízkou hlasitostí (ducking funkce).

 

 

Věrná reprodukce předzesilovače původního SDD-3000

Právě předzesilovač byl jedním z klíčových prvků, které SDD-3000 katapultovaly na výsluní a pomohly mu získat status legendy. Jeho plný zvuk se stal výrazným poznávacím znamením SDD-3000 a mnozí muzikanti používali SDD-3000 dokonce jen v bypass režimu (pouze jako předzesilovač), právě proto aby tohoto zvuku dosáhli. A SDD-3000 PEDAL zcela bez debat přesně tento zvuk nabízí taky. Zisk zesilovače a další jeho klíčové parametry zůstaly zachovány, včetně možnosti regulace vstupu/výstupu. Díky tomu můžete nastavit optimální úroveň vstupu/výstupu a používat pedál nejen s kytarou, ale připojit i různé další různé nástroje - včetně analogových syntezátorů, kláves nebo efektů.

 

 

Dva bypass režimy na výběr

V režimu bypass (tj.při deaktivaci efektů) máte na výběr dvě možnosti: buď bude zvuk směrován přes předzesilovač a upraven následně v závislosti na jeho nastavení parametru gain (zisku) , anebo můžete využít skutečný bypass, kdy procházející audio signál nebude dotčen žádným z elektronických obvodů pedálu a zůstává tak po celou dobu absolutně čistý, stejný jako na začátku.

 

 

Obvod filtru, kterým lze modifikovat zvuk zpětné vazby

U každého vrácení delay ozvěny lze aplikovat low-cut/high-cut filtr, čímž můžete dosáhnout zajímavých zvukových efektů. Tyto lze navíc pro ještě větší pestrost kombinovat také s obrácenou (reverse) fází delay efektu.

 

 

Pět typů křivek modulace pro úpravu delay time

Jedním z charakteristických rysů SDD-3000 byla možnost modulace u delay time. Tato funkce výrazně rozšířila rozsah zvukových možností efektu. SDD-3000 PEDAL jde v tomto směru ještě dál a nabídne pět nových zvukových křivek, díky kterým můžete generovat komplexní zvuky jako jsou chorus, vibrato, doubling, wow/flutter, a Doppler efekty,. Tak široké možnosti jiné, běžně dostupné delay efekty, v žádném případě nenabízejí.

 

 

Režim Sync a synchronizace delay time

Vedle možnosti manuálního nastavení tempa (tap tempo), můžete také delay time synchronizovat automaticky, v závislosti na nastavení příslušného typu noty. Vybírat přitom můžete z 11 typů not, od noty celé až po dvaatřicetinovou.

 

 

LCR funkce a multi-tap delay efekty jediným stiskem

Funkce LCR umožňuje nezávislé nastavení parametrů pro vícenásobné multi-tap delay efekty, které pak můžete okamžitě vyvolat jediným stiskem.

 

 

Celkem 80 programů (40 bank x 2 kanály)

Celkem 80 různých delay zvuků, které jste si vytvořili, můžete také na SDD-3000 PEDAL uložit jako programy. Pedál je navíc již z výroby vybaven 40 různými programy, které zahrnují nejen standardní delay efekty, ale například i některé specifické delay zvuky použité v různých známých skladbách.

 

 

Rozšíření možností s nožním ovladačem

Pokud si dokoupíte zvlášť prodávaný nožní kontroler, můžete ovládat parametry nohou. Současně tak můžete nastavovat více parametrů, a vytvoříte tak rychleji i velmi komplexní delay efekty.


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :