Nákupní košík
0
 

M-AUDIO set BX - 2ks 70W aktivních monitorů a 1ks 240W subbass

 
M-AUDIO set BX
 
 
(s DPH)

12 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Sada  2ks 70wattových studiových Bi-amp monitorů + 240W subwoofer BX

 

MONITORY

 

Základní vlastnosti
Bi-amp provedení se 70 W distribuovaným výkonem > soudržný a přesný zvuk
5" nízkofrekvenční driver s Kevlar kužely > bohaté, definované basy
1" vysokofrekvenční driver s kopulí z přírodního hedvábí > hladké a čisté výšky
Optimalizovaná zadní část > rozšířená odezva do basů
XLR symetrické a jack 6,3 symetrické/nesymetrické vstupy > připojení všech zařízení

 


Série studiových monitorů M-Audio® BX má důvěru většího počtu hudebníků a profesionálů ze záznamu, než jakékoliv jiné monitory. BX5 D2 monitory rozšiřují starší bestsellery* s novým elegantním designem uvnitř i navenek. Díky převzetí technologie ze špičkových monitorů M-Audio, se rozšířila frekvenční odezva a je tak poskytován ještě větší přirozený zážitek z poslechu. Analogové zesilovače Custom Class A/B se vyznačují vysokou dynamikou a tonální přesností v celém frekvenčním spektru. Poslední generace tkaného Kevlarového nízkofrekvenčního driveru a výškový reproduktor, poskytují bohatý, hedvábný, dobře definovaný zvuk. S BX5 D2 si užijete maximální přesnost a zážitek z poslechu.


*M-Audio BX5a Deluxe monitory jsou nejprodávanějšími monitory ve Spojených státech (Zdroj: MI SalesTrak® leden 2009 – prosinec 2010).

 


Přesné a příjemné
Ať už nahráváte, mícháte nebo masterujete, vaše monitory jsou primárním referenčním zdrojem. Přesné monitory umožňují slyšet přesně to, co se ve vašem mixu děje. A dají vám jistotu, že vaši hudbu bude možné poslouchat i v jiných prostředích. Monitory M-Audio BX5 D2 využívají desetileté zkušenosti v oblasti vývoje monitorů. Díky výjimečné transparentnosti a definovatelnosti zvuku vám umožní vychutnat si maraton mixování s minimálním únavou z poslechu.


Navrženo pro profesionály i začátečníky
Je bezpočet možností použití studiových monitorů M-Audio, od tvorby a mixu hudby, až po každodenní poslech. BX D2 série nabízí stejnou filozofii designu a technologií, dostupných všem, kteří mají vášeň pro skvělý zvuk. BX5 D2 vám pomůže pochopit, co ve vašem mixu je. Takže můžete dělat lepší rozhodnutí o tom, jak bude nahrávka vypadat na široké škále poslechových systémů. Od MP3ky do sluchátek, přes autorádia až po sestavy audiofilů.


Vysokofrekvenční driver
Naše vysokofrekvenční kupole jsou vyrobeny z přírodního hedvábí. Je to prevence proti slyšitelnému zvonění, které je spojené se špatně vytvořeným kovovým materiálem, které se často nacházejí v jiných monitorech. Vysokofrekvenční drivery jsou plně izolované od zbytku skříně. To zajišťuje minimální zkreslení. Tak je poskytován velmi hladký frekvenční rozsah až do 22 kHz.


Kevlarový nízkofrekvenční driver
Pro zajištění dlouhé životnosti jsme pro BX5 D2 monitory vytvořili 5" nízkofrekvenční driver z tkaného Kevlaru. Vysoká mechanická a tepelná odolnost Kevlaru je ideální pro použití v kuželech reproduktorů. Naši technici také aplikovali kónické zakřivení, které zvyšuje rozptyl do místnosti. Vysoce spolehlivá tlumící guma okolo, poskytuje perkusní hudební bas. Díky tomu dostanete přesnou reprodukci zvuku. A použité cívky zaručují, že monitory budou poskytovat plný výkon hodiny a hodiny.


Konstrukce zadní části skříně
Skříň BX5 D2 je navržena v souladu s ostatními komponenty pro optimální výkon. Rohy jsou zaoblené pro snížení odrazů na hranách a vynikající zvukový obraz. Samotná zadní deska minimalizuje turbulence a následné deformace zvuku a navíc přidává další nízké frekvence.


Efektivní bi-amp
Provedení Class A/B bi-ampu nabízí samostatné zesilovače pro vysoké a nízké frekvence. Díky tomu je zde dostatečný prostor i pro ty nejhlasitější a nejdynamičtější mixy. V kombinaci s jemně vyladěným crossoverem zaručuje, že každý driver vydá jen ty frekvence, které dokáže reprodukovat nejefektivněji. Což vede ke zvukové přesnosti a soudržnosti v celém frekvenčním spektru.


Najděte nejlepší místo poslechu snadno a rychle
Během poslechu je důležité sedět uprostřed (tzv. "sweet spot") mezi dvěma reproduktory, kde je stereo obraz optimální. Díky malinké LEDce na BX5 D2 naleznete sweet spot snadno. Jakmile se LEDka na BX5 D2 bude jevit jako nejjasnější, budete vědět, že jste ve správné pozici pro poslech.

 


Specifikace
Frekvenční rozsah: 53Hz – 22 kHz
Crossover frekvence: 3 kHz
Nízkofrekvenční zesilovač: 40 wattů
Vysokofrekvenční zesilovač: 30 wattů
Maximální odstup signálu od šumu (Dynamic Range): > 100 dB (typicky A-weighted)
Polarita: Pozitivní signál na + vstupu produkuje LF posunutí vnějšího kuželu
Vstupní impedance: 20 k ohmů vyvážených, 10 k ohmů nevyvážených
Vstupní citlivost: 85 mV růžový šum vstupního produkuje 90 dBA výstup SPL ve vzdálenosti jednoho metru s ovládáním hlasitosti na maximum
Napájení: továrně naprogramované pro buď 115V ~ 50/60 Hz nebo 230 V ~ 50/60 Hz
Ochrana: Rušení rádiových frekvencí; omezení výstupního proudu; proti přehřátí; přechodné za-/vypnutí; subsonický filtr; externí síťová pojistka
Skříň: vinyl-laminované MDF
Rozměry: 19,5 cm x 17,6 cm x 25,2 cm
Hmotnost: 5 kg

 

 

SUBWOOFER

 

Základní vlastnosti
10” kompozitní reproduktor za papíru/skleněných vláken – plný basový rozsah pro přesný monitoring
240W integrovaný zesilovač – dostatečná síla pro reprodukci nejnižších frekvencí
Laditelný crossover 50-200 Hz – kompatibilní s libovolným monitorovacím systémem pro přímý poslech
Nožní přepínač pro přeskočení subwooferu – zkontrolujte, jak váš mix zní s- a bez subwooferu

Aktivní subwoofer M-Audio® SBX10 je navržen ta, aby vašemu monitorovacímu systému dal seriózní nejvyšší kvalitu. SBX10 nabízejí pevné a čisté basy až do 20 Hz – přehraje extrémně nízké frekvence ve vaší hudbě, takže můžete tvořit pravdivý mix. Díky 10” reproduktoru, 240W internímu zesilovači a volitelnému 50-200Hz crossoveru, nabízí subwoofer SBX10 nepřekonatelný výkon v kompaktní bedně do studia, kde je prostor stísněný. Jednotka nabízí vstup pro nožní pedál pro bypass, takže můžete snadno posoudit, jak bude nahrávka znít se subwooferem a nebo bez něj. SBX10 představuje ideální doplněk k jakékoliv soustavě studiových monitorů.

Navrženo speciálně pro M-Audio monitory
Navrženo pro použití s M-Audio CX a BX Deluxe sérií – nebo mnoha dalšími studiovými monitory – aktivní subwoofer SBX10 nabízejí basové podání důležité pro hudbu, film a multimediální projekty. Dnes jsou osobní zvukové systémy navrhovány tak, aby reprodukovaly nízké basové frekvence, což je důležité pro monitoring těchto frekvencí ve vašem mixu. Pokud subwoofer spárujete s M-Audio CX nebo BX Deluxe studiovými monitory, stane se SBX10 součástí integrovaného systému, který poskytuje vyvážený monitoring pro celé spektrum 20 Hz až 20 kHz. Pochopitelně rozšiřují i mnoho dalších monitorů pro přímý poslech.
 
Neunavujte vaše monitory, ani uši
Studiové monitory jako jsou CX5 a BX5a Deluxe jsou navrženy, aby pracovaly dobře v plném rozsahu. Přesto, pokud reprodukují extrémně hluboký zvukový materiál při vysoké hlasitosti, může to unavovat jak reproduktory tak posluchače. Jestliže se ale použijí v tandemu s SBX10, může systém komfortně reprodukovat plný rozsah signálu na vyšší úroveň hlasitosti bez přetěžování komponent.

 

Aktivní crossover
Subwoofer SBX10 akceptuje dvoukanálový stereo výstup z mixu, zvukového rozhraní nebo zvukové karty a výstupu z vašich hlavních monitorů. Interní crossover v SBX10 rozděluje signál na uživatelsky volitelné frekvenci (50-200 Hz). Směruje veškerý signál pod danou frekvenci do subwooferu a vše nad danou frekvenci do hlavních monitorů pro blízký poslech. To je důležité proto, aby dva komponenty nereprodukovaly stejnou frekvenci – a naopak reprodukovaly ty frekvence, na které jsou navržené. Variabilní frekvence crossoveru umožňuje nastavit úroveň basů vašeho systému pro nejlepší akustickou odezvu – jak ve studiu tak v domácím kině.

Žádné dohady
Dobrý monitorovací sytém vám umožňuje vytvářet materiál, který lze dobře reprodukovat napříč mnoha různými přehrávacími zařízeními. Z toho důvodu je důležité vědět, jak bude váš mix znít jak s- tak bez nízkofrekvenčního rozšiřujícího subwooferu. Z toho důvodu obsahuje SBX10 funkci obejítí subwooferu, která kompletně vyřadí zesilovač, reproduktor a crossover ze signálové cesty – plný rozsah signálu pošle přímo do hlavních monitorů. Pomocí připojení obsaženého nožního pedálu můžete řídit tuto funkci dynamicky v okamžiku, kdy přehráváte váš materiál.

Optimalizujte nastavení vašich monitorů přímo na místě
Proč by někdo mohl chtít nastavovat referenční monitory? Stačí je pouze postavit na stůl a je to, ne? Je třeba si uvědomit, že referenční monitory jsou skutečně jedním z nejdůležitějších základních elementů vašeho studia. A skutečně mohou vytvořit a nebo zbořit výkon celé vaší sestavy.


Odkaz na stránky výrobce M-AUDIO.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce M-AUDIONěco o výrobci:
Americká firma zabývající se výrobou zvukových karet a studiové techniky - mikrofonů, MIDI klávesnic, reproboxů ... Výborný poměr cena a výkon. Velice oblíbené produkty.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :