Nákupní košík
0
 

NUMARK NS7 II - DJ kontroler/audio pro SERATO

 
(s DPH)

29 990 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce NUMARK


Numark znovu bourá hranice DJingu
NS7 II
Licence Serato DJ v plné verzi ke kontroleru zdarma!
 
Specifikace:
 
Top DJ 4-kanálový DJ kontroler s 7" motorizovanými JOGy
Samostatný 4-kanálový mixpult se zabudovaným zvukovým zvukovým rozhraním
odolná, pevná a stabilní kovová konstrukce
16 podvícených RGB padů s technologií AKAI MPC
Skutený Vinyl feeling, motorizované talíře s nastavitelnou silou motoru
Kvalitní knoby EQ, FX a filter
Komplexní ovladače Loop, Sample, Slicer a HOT Cue
Strip search - patentovaná technologie převíjení tracku
SERATO DJ (automatický upgrade na plnou verzi zdarma)
možnost připojení gramofonů, CD přehrávaču přímo do kontroleru
Díky začlenění technologií od Akai Professional, nabízí NS7 II DJům nejcitlivější ovládání, jaké kdy bylo vyrobeno.  Budete vnímat prakticky každý centimetr dotykových ovladačů.
 
Díky začlenění technologií od Akai Professional, nabízí NS7 II DJům nejcitlivější ovládání, jaké kdy bylo vyrobeno.  Budete vnímat prakticky každý centimetr dotykových ovladačů.


Přední světový výrobce DJské techniky Numark vydává NS7 II, což je výrazně vylepšen a aktualizován jeden z nejprodávanějších motorizovaných DJských ovladačů NS7. NS7 II pracuje se čtyřmi kanály, nabízí 16 RGB podsvícených, rychlostně citlivých MPC® padů od Akai Professional, rozšiřuje možnosti ovládání efektů a dalších funkcí pomocí dotekově citlivých ovladačů.

Po více než 20 let udává Numark tempo ve světě digitálního DJingu. Vylepšuje DJské techniky a neustále podněcuje nové umělecké zážitky. V roce 2007 vydal Numark ovladač NS7 pro Serato® – ovladač, který znamenal novou DJskou epochu. Od té doby jsou tyto dva produkty nerozlučnou dvojicí.


NS7 II nyní posouvá moderního DJe ještě dále a to díky začlenění kultovních technologií od Akai Professional, který je světovým lídrem v oblasti technologií pro hudební produkci a tvůrcem legendárních MPC. NS7 II obsahuje 16 MPC padů, které lze okamžitě přiřadit k pěti dynamicky ovládaným funkcím Serato DJ: Cue, Loop, Roll, Sampler a Slicer. Kromě toho je každý pad samostatně podsvícen, což umožňuje prakticky nekonečné barevné variace pro přiřazení přes MIDI. Vinylový ovládací talíř nenabízel nikdy lepší pocit – rychlé a pomalé otáčení, motor a talíř s reálnou protiskluzovou podložkou a reálnými vinyly. NS7 II je čtyřkanálový mix, který funguje s počítačem i bez něj a umožňuje připojit plnou škálu externích hardwarů. Kapacitní dotekově citlivé ovladače filtru, gainu, EQ a efektů, to jsou další vlastnosti, které propůjčila firma Akai Professional. DJové tak mají okamžitou kontrolu nad parametry, efekty a frekvencemi.

Chris Roman, Numark Producer Manager říká: "NS7 II je interaktivní platforma. Je vytvořen tak, abyste ze sebe vymáčkli co nejvíc a spolu se Serato posunuli své tvůrčí limity. Byl zrozen proto, aby hrál a posílil tvůrčí schopnosti DJů."

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :