Nákupní košík
0
 

ORLA STAGE ENSEMBLE - 88 kláves s odstupňovanou (graded) hammer mechanikou

 
ORLA STAGE ENSEMBLE
 
 
ORLA STAGE ENSEMBLE
 
ORLA STAGE ENSEMBLE
 
(s DPH)

13 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Tento nástroj boří hranice mezi klasickými keyboardy s automatickými doprovody a digitálními piany. Za dostupnou cenu totiž získáte obojí. Nová odstupňovaná (graded) hammer mechanika kláves !! S plným rozsahem 88 kláves jako u klasického pianina současně se 350 zvuky a 250 doprovody pokrývajícími všechny hudební styly. Skutečnost, že Stage Ensemble je vybaven slotem USB pro připojení jakéhokoliv USB média, je v této cenové třídě velmi nadstandardní a poskytuje možnost přehrávání vašich oblíbených MIDI skladeb přímo přes zvukový modul nástroje bez nutnosti připojovat počítač! Samozřejmostí je, že libovolné dva zvuky lze vrstvit pro dosažení dalších zvukových variací včetně nastavení poměru jejich hlasitosti. Hudební školy ocení zejména nahrávání do pěti stop pro nácvik složitějších písní, jednotlivé stopy lze spouštět zvlášť nebo všechny najednou. Standardní součástí tohoto digitálního piana je síťový zdroj, sustain pedál, notový pultek a český návod. Technická specifikace: Klaviatura 88 vyvážených kláves s hammer mechanikou Dynamika úhozu 4 typy dynamiky: Hard, Normal, Soft, bez dynamiky Polyfonie 64 hlasů Zvuky 128 GM + 220 XM zvuků Sekce nástroje 3 nezávislé sekce (Right 1, Right 2, Left), u každé ovladače Chorus, Octave, Volume Displej velký podsvícený displej Efektový procesor Reverb (6 typů), Chorus (6 typů) Performační paměti 20 uživatelských programů Styly 260 doprovodů, každý se 2 variacemi, 16 uživatelských doprovodů, doprovod zapnout/vypnout, tempo, intro/ending, fill 1/2, auto start, key start, start/stop, metronom, hlasitost doprovodu Nahrávání 5 nezávislých stop, play/stop, record, přímý záznam na připojené USB médium Pedály možnost připojení sustain a soft pedálů Konektory stereo audio výstup, sluchátka, pedál 1, pedál 2, napájení, MIDI IN/OUT, USB Ozvučení 10W + 10W, 2 reproduktory Rozměry 1330 x 130 x 350 mm Váha 28 kg Dodávané příslušenství uživatelský manuál, síťový zdroj, sustain pedál, notový pultek. Stojan není v ceně nástroje. 
Počet kláves:
88
Počet zvuků:
485
Počet doprovodů:
260
Efekty:
Reverb, chorus.
Nahrávání:
ano
Externí paměť:
vstup na USB paměť
Vnitřní paměť:
ano
DEMO skladby:64
Displej:
s podsvětlením
Počet pedálů:
Součástí balení je přídavný sustain pedál
Konektory:USB to Computer, Stereo Output, Midi In, Midi Out
Vlastní reproduktory:
ANO
Výkon reproduktorů:
2x 10W
Split:
ano
Dual:
ano
Rozměry:
133 x 33 x 13 cm
Hmotnost:
25 Kg
Připojení sluchátek:
jedny
USB , MIDI:
ano , ano
Nahrávání / počet stop:
5
Automatické doprovody:
Ano
Stojan v ceně:
Ne

Odkazy na stránky výrobce ORLA, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ORLANěco o výrobci:
Společnost Orla byla založena v roce 1965 v Castelfidardu, jež je hlavní oblastí výroby hudebních nástrojů v Itálii.
Příběh společnosti se začal odvíjet, když Nazzareno Orlandoni (v hudebním světě známý jako Mimmo) založil společnost pro výrobu částí akordeonů a reed organů. Již v začátcích se k němu přidal Alfo Monaci (jeho švagr) a společnost začala produkovat elektronické varhany a rychle si začala získávat dobré jméno po celém světě.
Orla je jediným výrobcem v Evropě, produkujícím „domácí varhany“, digitální piana, klávesy a expandery. Orla je vlastně posledním italským výrobcem těchto organů a nabízí spolehlivou alternativu významným japonským a americkým výrobcům.
Orla produkuje své výrobky pod různými obchodními jmény a významné společnosti z celého světa využívají její vývojové oddělení a produkční možnosti. Orla je posledních 40 let pravidelným vystavovatelem na Frankfurt Musik Messe a prezentuje své výrobky i v USA na NAMM Show. Mezinárodní distributoři dále prezentují značku Orla na všech důležitých hudebních veletrzích v Evropě, Americe a Austrálii.
Speciální pozornost je věnována klávesovým nástrojům se zvláštní klaviaturou, určeným pro hráče na akordeon. Tyto nástroje jsou vyhlášené díky velmi kvalitním zvukům akordeonů.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :