Nákupní košík
0
 

PRESONUS Music Creation Suite - kompletní balík pro homestudio

 
PRESONUS Music Creation Suite
 
 
(s DPH)

8 490 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Kompletní osobní studio pro domácí a mobilní použití. Záznam, editace, práce s notami, publikování na internetu. Vhodné pro školy s hudebním zaměřením.  8 produktů v jednom balení za výhodnou cenu.  Produkční software v českém jazyce.   Music Creation Suite představuje kompletní řešení hardware/software pro hudební a zvukovou produkci na počítačích s Windows / OSX. Je ideální pro domácí a mobilní studia, školní třídy apod. Balík obsahuje zvukovou kartu AudioBox USB, produkční software Studio One Artist, notační a kompozičbní software Notion,  USB MIDI keyboard PS49, sluchátka HD3, velkomembránový kondenzátorový mikrofon, aktivní USB hub, všechny potřebné kabely pro propojení a v neposlední řadě účet sdílecí hudební služby Nimbit zdarma.   Zvuková karta AudioBox USBAudio a MIDI rozhraní s napájením z USB portu24bitové převodníky s podporou samplovací frekvence 44.1 a 48 kHz.2 univerzální vstupy pro mikrofon nebo nástroj s Class A mikrofonními předzesilovači Phantomové napájení 48V pro kondenátorové mikrofonyMonitoring s nulovou latencí (zpožděním) přes integrovaný analogový mixerSluchátkový výstup s ovládáním hlasitosti Studio One Artist softwareJednoduché uživatelské prostředí - vše v jednom okněIntuitivní práce metodou "drag-and-drop"Možnost instalace českého uživatelského prostředí (zdarma přímo z prostředí aplikace)Neomezený počet audio a MIDI stop, virtuálních instrumentů, sběrnic i efektových kanálůProhlížeč souborů s filtrováním a kontrolním poslechemIntuitivní systém pro mapování MIDIAutomatická kompenzace zpožděníPokročilá automatizace mixáže26 vestavěných efektů a virtuálních hudebních nástrojů Více než 10GB dalšího software, zvukových smyček a nástrojů Notační software NotionKompozice, editace a přehrávání skladeb v podobě notových partiturOrchestrální zvuky nahrané London Symphonic OrchestraMožnost editace vytvořených partitur na iPadu pomocí aplikace Notion pro iPad (není součástí)Import a export souborů z aplikací Finale a SibeliusPodpora ReWire PS49 USB MIDI keyboard49 kláves, nevyvážená klaviatura s dynamikouPitch a modulační kolečkoVolume slider (programovatelný)Vstup pro sustain pedál (není součástí)4 programovatelné otočníé knobyTlačítko pro posuv oktáv v rozsahu +4 / -3Vysílá program change dataMožnost změny výstupního MIDI kanálu Mikrofon M7Velkomembránový studiový mikrofonKondenzátorový mikrofon - více detailní záznam než u dynamického mikrofonuDržák na mikrofonní stojanOchranné pouzdro Sluchátka HD3Lehké a odolné provedeníKonstrukce pro univerzální použití - v domácím studiu, ve třídě...Nastavitelné pro různou velikost hlavy Účet služby Nimbit.comSlužba pro prodej mp3, CD a merchandise. Aktivní USB hub4 USB portyNapájecí adaptér                      

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :