Nákupní košík
0
 

PRESONUS StudioLive 24.4.2AI - digitální mixážní pult, 24ch.

 
PRESONUS StudioLive 24.4.2AI
 
 
PRESONUS StudioLive 24.4.2AI
 
PRESONUS StudioLive 24.4.2AI
 
(s DPH)

53 990 Kč

K dispozici

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
StudioLive 24.4.2AI je 24-kanálový digitální mixpult a FireWire audio rozhraní, které nabízí spoustu nástrojů nejen pro živé zvučení, ale také pro záznam ve studiové kvalitě. 24 mikrofoních preampů PreSonus XMAX a integrovaný vysoce výkonný DSP procesor zajistí vysokou zvukovou kvalitu a flexibilní processing. S pomocí vestavěných portu FireWire 800, LAN a WiFi lze snadno mixpult použít jako záznamové zařízení a ovládat jej dálkově z počítače nebo tabletu. Hledáte-li mixážní pult, který nabízí velké množství pokročilých funkcí a vysokou kvalitu zvuku za přijatelnou cenu, je StudioLive 24.4.2AI řešením právě pro vás.   24 vstupů mikrofon / linka, 24 insertů, 48V phantom pro kondenzátorové mikrofony Otočení fáze, high-pass filter, gate/expander, compressor, 4-pásmový EQ, limiter - vše s možností dvojího nastavení A/B, rychlým přepnutím a vyresetováním FireWire 800 Audio rozhraní 40in x 26out 24bit/48kHz komaptibilní s ASIO a CoreAudio 10 aux výstupů a 4 podskupiny, oboje s EQ, dynamickými procesory a efekty, talkback 4 efektové sběrnice s DSP efekty (2x reverb, 2x delay), každý s možností 50ti presetů Main Out v provedení 2x XLR, 2x TRS + Mono Out XLR, 31-pásmový ekvalizér na výstupu Integrovaný LAN konektor a WiFi adaptér pro komunikaci s počítačem a tabletem Možnost bezdrátového ovládání mixpultu z tabletu Apple iPad a iPhone, aplikace zdarma na AppStore Volitelné rozšíření o rozhraní Dante, Thunderbolt a AVB Integrovaný software Smaart pro akustické korekce prostoru Součástí dodávky jsou DAW software Presonus Capture a Studio One Artist                

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :