Nákupní košík
0
 

ROLAND R Mix - Inovovaný SW kontroler mixu pro Mac/PC a iPad

 
ROLAND R Mix
 
 
ROLAND R Mix
 
ROLAND R Mix
 
(s DPH)

1 900 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Vítejte ve vzrušující nové době “vizuální” manipulace s audio signálem. R-MIX software – vybavený nově vyvinutou technologií V-Remastering společnosti Roland ve spolupráci s VariPhrase – umožňuje sledovat komponenty stereo mixu jako barevně kódované energetické množiny s harmonickým obsahem při přehrávání songu! Vyberte si požadované komponenty mixu a libovolně je upravte – dříve nemožná věc. Můžete tak např. měnit polohu panorama a úrovně jednotlivých nástrojů ve stereo poli, ale také přidávat efekty kterémukoliv prvku podle potřeby. Můžete dokonce nezávisle nastavit výšku a rychlost přehrávání s využitím VariPhrase.

Jak lze toho všeho účelně využít? R-MIX je užitečný např. při vytváření karaoke souborů typu “minus-one” ze stávajících songů snížením úrovně předem nahraných vokálů či jiných nástrojů podle volby v příslušném mixu. Můžete si také vytvořit vlastní remixy a v R-MIX je předělat na dvou párech stereo stop. Při výuce nebo cvičení R-MIX využijete k izolaci libovolného nástroje v mixu, který pak osamostatníte funkcí Solo a zpomalíte ze studijních důvodů; lze tak izolovat např. rychlé kytarové sólo, takže se je po zpomalení snadno naučíte. R-MIX lze také využít pro vyčistění starých nahrávek a k masteringu stereo mixů nastavením úrovní jednotlivých hudebních nástrojů, aplikací redukce šumu a efektů, to vše velmi snadno a při zachování vysoké kvality zvuku.Prvky stereo mixu můžete sledovat jako barevně kódované obláčky energie s frekvenčními rozsahy na obrazovceMůžete volně vybírat a manipulovat s kterýmkoliv prvkem stereo mixuVysoce kvalitní zvukVytváříte karaoke soubory typu “minus-one” ze stávajících songů snížením úrovně předem nahraných vokálů či jiných nástrojů podle volby Můžete si také vytvořit vlastní remixy a v R-MIX je předělat na dvou párech stereo stopMůžete izolovat požadovaný nástroj v mixu a v režimu Solo jej zpomalit, při podrobném studiu Můžete vyčistit staré nahrávky a pomocí master efektů vyladit stereo mixy nastavením úrovní jednotlivých nástrojů mixu, aplikovat redukci šumu a efektyKompatibilní po Mac OS i Windows


Zjednodušená verze je dostupná i pro Apple iPadV-Remastering Novátorská technologie zpracování digitálního signálu V-Remastering Roland nabízí celkovou kontrolu nad všemi prvky stereo audio souboru. Díky zakomponování do R-MIX umožňuje V-Remastering sledovat každý stereo mix jako množinu barevně kódovaných energetických obláčků a harmonického obsahu, a jednoduše tak izolovat jednotlivé nástroje nebo prvky v mixu, popř. změnit jejich polohu v panorama a úrovně. V-Remastering dále umožňuje vymazat, extrahovat nebo přidat efekty každému prvku v mixu. V-Remastering nabízí schopnosti editace hudby, jaké zde dosud nebyly!

VariPhrase V souvislosti s V-Remastering zahrnuje R-MIX také populární technologii VariPhrase Roland, která pracuje s audio signálem jako s “elastickým” materiálem. Tajemství elastičnosti audio signálu spočívá v nezávislém ovládání výšky tónu, času a formantu*. Plynule nastavíte např. výšku beze změny tempa, nebo naopak tempo beze změny výšky. Audio je elastický materiál ovladatelný v reálném čase. Nejlepší na tom však je, že to vše můžete provádět bez újmy na kvalitě zvuku původní nahrávky.*Parametr Formant v R-MIX nelze nastavit.Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :