Nákupní košík
0
 

SAMSON HS5 - hlavový mikrofon s minikonektorem 3,5mm

 
SAMSON HS5
 
 
(s DPH)

1 240 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
hlavový kondenzátorový mikrofon s minikonektorem 3,5mm k systému Concert 88 Headset
Zkušenosti nám poslal pan Petr Hurtík

Pokud už delší dobu sníte po jacksonce, ale nemáte dostatečné finance, je tato kytara vaší správnou volbou.

Vzhledově je od Jacksonky téměř k nerozeznání, kytara se prodává v několika barvách, ja osobně jsem si koupil modrou s bambírovanou vrchní deskou a tělem z masivu. Mechaniky jsou černé barvy, javorový krk je mírně nalakován čirým lakem. Značení na hmatníku jsou typické jacksonovské zuby.

K hardwaru: Hlavní plus této kytary je samozřejmě v obouzvratném licensovaném tremolu Floyd Royse, jenž je doplňován zámky na nultém pražci. Mechanika je olejová. Přepínač je 5 polohový, s klasickým přepínáním, zvuk snímačů lze měnit potenciometry pro hlasitost a barvu zvuku.

A teď k hraní: Tato kytara mi do ruky sedla neuvěřitelně rychle. Má naprosto pohodlný, úzký krk a je skvěle vyvážena. Pokud do kytary trsnete na sucho, sustain vás asi moc neohromí, což je dáno Floydem, avšak po zapojení do elektriky musím firmu Fokus pochválit, snímače H-S-S jsou sice neznačkové, ale zvuk mají na tuto cenu velice slušný. Kytaru jsem zkoušel na stupnici E i D a vždy, když jsem po naladění zamkl struny, mohl jsem si být jist, že mi tak zůstanou i po ďábelských hrátkách s floydem. Hrát na tuto kytaru je prostě něco naprosto skvělého, celý dojem umocňuje zakončení klavy do hokejky směrem dolů.

Nezbývá, než srovnat s originálem: česká firma Fokus nabídla kytaru o 8000 levnější, než originál. Je sice pravda, že nemá snímače Seymour Duncan a na hlavě velký nápis Jackson, ale pokud investujete např do aktivů od EMG, tak vám ještě pár stovek zbude a získáte to nejlepší na rock a metal.

JAko mínusy bych označil snad jen občasné chyby v dílenském zpracování, přece jen se občas najde menší odštipek, ale je to věc kus od kusu. Pokud tedy chcete hrát tvrdší hudbu a chcete Floyda, je tato kytara jedna, ne-li nejlepší ve své cenové kategorii. Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :