Nákupní košík
0
 

TOMSLINE APE 3 PURE ECHO - delay efekt, 3 druhy

 
TOMSLINE APE 3 PURE ECHO
 
 
TOMSLINE APE 3 PURE ECHO
 
(s DPH)

1 690 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
 • digital delay
 • ovládání: level, regen a time
 • 3 módy: echo, mod a normal
 • truebypass
 • napájení: DC 9V
 • rozměry: 92 x 38 x 32 mm
 • váha: 133 g
Jiří Stejskal pro server Music Stage
Efekt je miniaturních rozměrů a z kovové konstrukce, což je vlastnost všech efektů značky TOM´SLINE. Výhodou je tedy dobrá skladnost a bytelnost.
Obsahuje ovladač Level, který znamená hlasitost přimíchání efektu k původnímu zvuku. Dle provedeného testu si myslím, že ideální je mít nastavený Level zhruba do poloviny dráhy ovladače. Výše je pak prostor využitelný spíše ke speciálním efektním projevům, kde je samotná hlasitost efektu už vyšší než původní tón.

Dále následuje přepínač třech různých režimů efektu. Prvním z nich je režim Echo, což je simulace analogového delaye. Režim Mod je delay s modulací a poslední Normal je digital delay.

Ovladač Regen je počet opakování jednotlivých ozvěn, tedy Feedback. V případě vyšších hlasitostech, složitějších riffů nebo sól je dobré ho mít nastavený přibližně do první třetiny. Poté už výsledný delay ztrácí na významu, jelikož samozřejmě tóny přeznívají. Ve vyšších hodnotách je možné dostat se k nekonečným ozvěnám provázených zpětnovazebním sčítáním vzorků.

Poslední a největším ovladačem je Time, který představuje délku mezi jednotlivými ozvěnami. Maximální prodleva je zhruba kolem půl vteřiny.

Zvuk
Efekt zní ve všech polohách (Echo, Mod, Normal) čistě a bez rušivých elementů. Vzhledem k tomu, že lze krabičku napájet pouze adaptérem, nemůže docházet k samovolnému zkreslení výsledného zvuku vlivem slabé baterie. Docela zajímavý zvuk se dá nastavit při hodnotách Regen na 13 h, při snížení prodlevy mezi jednotlivými vzorky na minimum (Time na 8 h) a při současném nastavení rozumné hlasitosti efektu (Level 8 Originální tón tak získáním několika velmi krátkých ozvěn vytváří výrazný takový ambientní, nebo chcete-li "jeskynní" rozměr.

Nevýhodou jsou z dálky (např. na stage) špatně čitelné rysky určující aktuální polohu u ovladačů Level a Regen. Pokud tedy odcházíte s tímto delayem odehrát koncert, je dobré mít předem nastavené polohy u obou přepínačů.

Efekt však disponuje true bypass, nešumí tedy jak v pasivní ani aktivní poloze. Při přepínání efektu On/Off nejsou slyšet rušivé „lupance“.


Odkaz na stránky výrobce TOMSLINE.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TOMSLINENěco o výrobci:
Značka Tomsline je produktovou řadou firmy Aroma Music Co. Ltd., a zabývá se kytarovými a baskytarovými efektovými pedály a aparáty. Tyto pedály jsou analogovými nebo digitálními kopiemi oblíbených kytarových efektů, z nichž mnohé určitě znáte. Kromě výborné kvality zpracování se mohou pochlubit také True Bypass zapojením, šikovnou zábranou proti rozštelování nebo poničení ovládacích prvků při sešlápnutí pedálu a hlavně skvělou cenu. Škála výrobků sahá od různých druhů zkreslení přes ekvalizéry, simulátory aparátů, modulační efekty až po oblíbená echa, delaye a reverby.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :