Nákupní košík
0
 

VOX APACHE 1 SR - elektrická kytara na cesty

 
VOX APACHE 1 SR
 
 
VOX APACHE 1 SR
 
(s DPH)

7 490 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

elektrická kytara, určená pro často cestující lidi, Single Cut, tělo: lípa, krk: javor, hmatník: palisandr, snímač: single, zabudovaný aparát se dvěma 3" reproduktory, 66 rytmických paternů, napájení na baterie, v ceně gigbag a popruh

APACHE I & APACHE II

Cestovní kytary se zabudovaným aparátem a rytmy.

Dva klasické tvary VOX kytar se vrací na scénu, a oba jsou vybaveny unikátními vlastnostmi! Jednou na ně začnete hrát a už nebudete moci skončit! Svůdné cestovní kytary APACHE.

APACHE I: klasický tvar kapky VOX
APACHE II: klasický tvar VOX Phantom
Zabudovaný zesilovač se dvěma 3" reproduktory VOX
Spínač Overdrive; ovládání Volume, Tone a Gain
66 rytmických paternů; ovládání Tempo a Level
Pohodlná ladička struny E
Klasický výstup, výstup na sluchátka a AUX vstup
U každého modelu 4 různá barevná provedení
Lipové tělo, javorový krk, palisandrový hmatník
Single Coil snímač
Až 26 hodin se 6 AA baterií
Včetně pouzdra a popruhu
Značka VOX má v historii elektrických kytar své nezastupitelné místo. VOX Teardrop a Phantom se poprvé objevily v šedesátých letech a ihned zaujaly kytaristy celého světa svým jedinečným tvarem a zvukem. Dnes, po více než padesáti letech, se tyto unikátní a legendární kytary vracejí na scénu v nové inkarnaci a jsou připraveny odvést svoji porci práce jak na pódiích, tak ve studiích.

Modely VOX Teardrop a Phantom se objevovaly v historii jako limitované edice. Teď se tyto kytary zrodily znovu jako součást vzrušující série APACHE. Kromě autentického designu těla, na které má právo jen VOX, obsahují tyto vychytané kytary dvoukanálový kytarový zesilovač, reproduktory, tucty rytmických paternů a také pohodlnou a jednoduchou ladičku E struny – všechno zabudováno v kytaře samotné! Tyto příjemné a oduševnělé nástroje jsou ideální i pro jedinečnou kombinaci atraktivního retro designu a možnosti hrát prakticky kdekoliv. Kytary jsou samozřejmě skvělé pro fanoušky tvarů Teardrop a Phantom. Vhodné jsou ale i pro studenty a začátečníky, stejně jako pro muzikanty hledající kytaru na cesty nebo na doma – a samozřejmě jsou ideální pro sběratele jedinečných a exotických nástrojů.

Unikátní tvary těla z let minulých

V každé éře přicházela firma VOX s jedinečnými a převratnými kytarami nebo aparáty. Tenhle duch firmy nyní hoří ještě jasněji než dříve, více než padesát let od založení. Klasické tvary VOX Teardrop a Phantom si vysloužily mnoho následovníků a staly se z nich ikony – a vysloužily si i mnoho kopií. VOX nyní přišel s následovníky tohoto nesmrtelného designu v nové sérii APACHE – dokonale vybavených cestovních kytar. APACHE I kopíruje tvar těla Teardrop, APACHE II kopíruje tvar těla Phantom. Oba modely jsou k dostání ve čtyřech barevných provedeních, které ideálně doplňují osobitý design.

Se zesilovačem na palubě můžete hrát kdekoliv!

Zatímco se tvarem těla inspiruje série APACHE v minulosti, vybavením a vlastnostmi jdou obě kytary s dobou. V těle kytary je zabudován zesilovač i s reproduktory! Zesilovač nabízí dva kanály – zkreslený a čistý. Plná výbava ovládání (vstupní hlasitosti, tónu a výstupní hlasitosti) poskytuje celou škálu zvukových možností. Dvojice 3" Vox reproduktorů poskytují plný kytarový zvuk. Užijte si možnost hrát na APACHE kdykoliv a kdekoliv!

Zabudované rytmy znamenají další pohyb vzhůru

Díky zabudovanému zesilovači s reproduktory je hraní na APACHE opravdu zábava – ale ještě víc si užijete díky zabudovaným rytmům! Nejenže vás doprovázejí při hře, ale jsou navíc i ideální pro cvičení rytmického cítění nebo pro rozcvičování před koncertem. Je to skvělá funkci, která podporuje inspiraci a sílu vaší hry.

Široká nabídka rytmů udělá z hraní na APACHE opravdové potěšení. Můžete si vybrat z deseti žánrů, mezi nimiž nechybí 8-beat, 16-beat a blues, funk, reggea a komplexní paterny v neobvyklých taktech. Každý žánr v sobě obsahuje šest paternů a jeden písničkový patern navíc, který trvá několik taktů – máte tedy na výběr z 66 paternů. Každý z nich nabízí dokonalou zvukovou kvalitu, která vám umožní hrát tak, jako byste hráli do opravdových bicích. U rytmů lze nastavovat jak tempo, tak hlasitost a je také jednoduché najít přesně ten rytmus, který potřebujete.

Pohodlné připojení

Pro tiché cvičení je možno využít sluchátkový výstup – zapojením sluchátek se automaticky vypnou reproduktory v kytaře. Je tu i klasický nástrojový výstup, který vám umožní zapojit se do klasického aparátu. Díky AUX vstupu lze zapojit do kytary MP3, CD nebo jiný přehrávač a vy tak můžete jamovat do svých oblíbených písniček. Nové nástroje APACHE nabízejí širokou škálu možností, které nejsou přítomny u klasických kytar. Napájení je zajištěno 6 AA bateriemi, které vydrží až 26 hodin provozu. S nástrojem se dodává také měkké pouzdro a kytarový popruh.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :