Nákupní košík
0
 

WARWICK RB 27400 B - CD Bag pro 2 CD přehrávače / System im Set-up Modus

 
(s DPH)

1 570 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce WARWICK


74 cm x 36 cm x 11 cm
Toto Rockbag DJ pouzdro slouží pro bezpečnou přepravu 2 CD přehrávačů a 1 Battle/Kompakt Mixeru. Je určena pro standardní ochranu DJ techniky. Poklop je možno zcela demontovat. Rockbag je zesílen polstrováním pěnovou hmotou po všech stranách. Povrchový materiál je vyroben z pevného a voděvzdorného RokTex®u a má odnímatelný, 50 mm široký ramenní popruh s pouzdrem na mobil. Barva: černá.

- pro 2 CD přehrávače a 1 Battle/Kompakt Mixeru - rozměr pouzdra: 74 x 36 x 11 cm - obšité polstrované víko - pro tyto CD přehrávače: Numark Axis Serie, Pioneer CDJ Reihe, Reloop RC Serie, Stanton S-Serie, Gemini CDJ, Vestax CDX-05, Denon S-Reihe,... - pevný, voděvzdorný Rok Tex® - pevné karabiny, háky a oka - uvnitř polstrováno pěnovou hmotou - 1 polstrovaná ucha - uchycení pro CD Player a mixer ne suchý zip - 2 vnější kapsy pro přísluševství - 1 odnímatelný, 50 mm široký ramenní popruh s pouzdrem na mobil - všechna kapsy jsou opatřeny zipem - pyramidové nohy - průhledná taška na vizitky - DJ Rockbag® PVC Logo - vyrábí se v barvě: černá -

Odkaz na stránky výrobce WARWICK.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICKNěco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :