Nákupní košík
0
 

DUNLOPJohn Petrucci Signature Crybaby Wah - signované kvákadlo Crybaby Wah Wah

 
DUNLOPJohn Petrucci Signature Crybaby Wah
 
 
(s DPH)

7 000 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 


Original Crybaby Pedal má jedinečný a nadčasový rockový sound. Tuto barvu poznáte u Johna Petrucciho


Po celá léta kdy John používá CryBaby Wah vylepšoval a dolaďoval jeho četné parametry, až našel zvuk, který dokonale reprezentuje všechnu expresi a intenzitu, kterou John  potřebuje.

V poslední době, on a Dream Theater inženýr Richard Chycki spolupracoval s návrhářským týmem Cry Baby a následnovalo jemné doladění. Jedná se o wah, jak říká John- "zní obrovsky a pořádně, jako rozzuřené, křičící monstrum s konečným expresivním rozmezím, které je ideální pro tvarování jediné noty nebo práci s vrčími těžkými akordy."
Nastaven tak, osobních nastavení Janových se JP95 k dispozici všechny ovládací prvky, které použil, aby našel jeho Cry baby hlas: Objem přidat zisk, Q formovat šířku efektu a 6-pásmový ekvalizér formovat tóny zvuku wah, od 100Hz do 3.2KHz.
The John Petrucci Signature Cry baby Wah je dodáván v robustní konstrukci s vlastní chromovanou úpravou a JP štítovým logem

 

klasický Wah Pedal - extremně stabilní konstrukce 

vstupy jack 6,3mm  1x in, 1x out 

pracuje na 9V-Bat nebo Dunlop ECB-003 Adapter 

Made in the USA


Odkaz na stránky výrobce DUNLOP.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce DUNLOPNěco o výrobci:
Značka MXR, známá také jako MXR Innovations byla založena v roce 1972 se sídlem Rochesteru (NY, USA) a stala se na dlouhá léta lídrem odvětví a největším americkým výrobcem efektů pro elektrické kytary. Původní společnost MXR, na jejímž kontě najdeme stálice jako M101 Phase 90, M102 Dyna Comp či M104 Distortion+, ukončila činnost po 12 letech existence, tedy v roce 1984, když někteří z majitelů a předních vývojářů založili společnost ART (Applied Research & Technology) a jiní položily základní kameny značky Alesis. Od roku 1987 získává licence na výrobu těchto pedálů pod původní značkou společnost Jim Dunlop Company a posléze celou značku v roce 2001 také kupuje. Současná produkce nezahrnuje pouze reedice původních pedálů MXR, ale noví majitelé investují do vývoje a výroby vlastních modelů, signovaných sérií pro význačné muzikanty a spolupracují s esy oboru, jakými je např. Bob Bradshaw. V aktuální linii najdeme přes 20 modelů super kvalitních analogových ´krabiček´ pro kytaristy i baskytaristy.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :