Nákupní košík
0
 

AGUILAR 4P 60 SET - set snímačů typu Precision Bass

 
AGUILAR 4P 60 SET
 
 
(s DPH)

3 870 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 
Precision single coil snímače se zvukem 60. letBaskytara Fender Precision poskytuje tlustý a kulatý tón, který najdete prakticky v každé hitové skladbě šedesátých let. Abychom vyrobili snímač, který má stejné vlnění a pocit, studovali jsme zvukové vlastnosti snímačů z baskytar Fender Precision 63 a 64, které vlastní president firmy Aguilar - Dave Boonshoft. AG 4P-60 využívá všech součástek jako originální vzory, včetně Heavy Formvar drátu a Alnico 5 magnetů. Tyto snímače mají dostatečné množství středních frekvencí, aby se prosadily v hlasité rockové kapele, a poskytují všechny hloubky, které očekáváte od špičkového snímače se zvukem Precision šedesátých let. Jsou plnohodnotnou náhradou za snímače Precision Bass.

"Snímač AG 5P-60 opravdu přináší klasický zvuk šedesátých let do dnešních pětistrunných Precision baskytar", říká president firmy Aguilar Dave Boonshoft. "Pětistrunné Precisiony se za posledních deset let dostaly na výsluní popularity. Po obrovském úspěchu našich snímačů AG 4P-60 jsme věděli, že budeme muset vyrobit i AG 5P-60."

Tyto snímače mají přesně to pravé množství středového výrazu, aby se prosadily v hlasité rockové kapele, a poskytují všechny basové frekvence, které očekáváte od špičkových šedesátkových Precision snímačů.Vlastnosti:

Drát: Heavy Formvar, průřez 42
Magnety: Alnico V
Kabel: jednoduchý, stíněný

Odkaz na stránky výrobce AGUILAR.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AGUILARNěco o výrobci:
Firma Aguilar Amplification vznikla v roce 1995 a zaměřuje se na využívání těch nejlepších inženýrských procesů k vytvoření špičkového vybavení pro baskytaristy.
Díky konstruování a výrobě zesilovačů, kabinetů, předzesilovačů, snímačů a efektových pedálů přispíváme v mnoha aspektech k lepšímu zvuku basových hráčů. Snažíme se každý produkt, který vyrábíme, konfrontovat s opravdovými potřebami hráčů. Protože náš tým je složen zejména z baskytaristů a inženýrů, snažíme se představit si vybavení z perspektivy samotných muzikantů a pak se obrátíme k hledisku konstrukce.
Naše krédo je "konstantní zlepšování" a i to nám pomáhá každodenně se zlepšovat a přispívat k vaší hudbě. Zesilovače, kabinety i efekty Aguilar najdete na koncertních podiích i nahrávacích studiích po celém světě. Naše předzesilovače i úplně nová řada snímačů se používají v mnoha nejlepších baskytarách. Jsme hrdí, že hrajeme svoji roli ve zvuku mnoha světových hráčů a těšíme se, že budeme součástí i vašeho zvuku.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :