Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Akai LPD8

USB/MIDI pad ovladač

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

LPD8 je kontroler s osmi podsvícenými MPC pady a osmi otočnými knoby. Je jednoduše nastavitelný, okamžitě připojitelný jako plugandplay ovladač přes USB konektor. Perfektně se hodí pro spouštění samplů, práci s hudebními SW a například i fingerdrumming.  Kompaktní pad ovladač pro hudebníky, producenty, DJs8 podsvícených MPC padů8 Q-Link otočných ovladačů pro ovládání jakéhokoliv  parametruPlug-and-play USB připojení pro MAC a PC4 programovatelné paměťové bankyEditační SW pro mapping pro Mac/PCUSB napájeníLPD8 je kontroler s osmi podsvícenými pady a osmi otočnými knoby. Je jednoduše nastavitelný, okamžitě připojitelný jako plugandplay ovladač přes USB konektor. Perfektně se hodí pro spouštění samplů, práci s hudebními SW a například i fingerdrumming.  
Originál Akai MPC pady
Postaven je na sérii Akai Professional MPC, což je kultovní hudební produkční stanice. Producenti, kteří milují pocit z MPC a chtějí pracovat se softwarem na svém počítači zjistí, že LPD8 dává jejich notebook ovladače, jimž dávají přednost před myší a klávesnice. 
LPD8 má osm oranžové podsvícených padů, které jsou citlivé na rychlost úhozu. Pomocí nich lze snadno programovat rytmické nebo melodické party. Pady mohou do softwaru vysílt také MIDI informace Program Change. Navíc má LPD8 osm Q-Link otočných ovladačů, jimž můžete pro snadné ovládání přiřadit prakticky jakékoliv parametry v softwaru. 
Podpora plug and play
Funguje jako plug-and-play s počítači Mac i PC a nevyžaduje instalaci žádného softwarového ovladače nebo externí napájení svůj pro provoz. Má čtyři paměťové sloty pro programování a vyvolávání příslušného nastavení vhodného pro různé softwarové aplikace. 


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :