Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Akai MPK225

MIDI klaviatura, 25 kláves, 8 padů, 8 knobů, LCD displej, USB

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Série keyboardů AKAI MPK2  je vyladěná do posledního detailu a naleznete na ni vše co k hudební produkci potřebujete. Kromě kláves disponuje pady, knoby a více klávesové verze (249 a 261) i tahovými fadery. K dispozici je vždy i bohatá SW výbava.MIDI polovyvážená klaviatura s 25 klávesami8 MPC padů s dotekovou a rychlostní citlivostí (se 4 bankami)8 otočných knobů (se 4 bankami)LCD modře podsvícený kontrastní displejExpression a Substain pedálové vstupyMPC Note Repeat, MPC Swing a arpeggiátor, MPC Full Level, MPC 12-Level, Tap TempoTime Division asistent s dynamikou a tempemMaximální intergrace a kompatiblita s většinou dostupných DAWSoučástí Ableton Live Lite, Hybrid 3 by AIR Music Tech, SONiVOX Twist 2.0 and Akai Pro MPC Essentials (download)Soušástí VIP 3.0 - řídící softwareNedostatek prostoru na velkou klávesnici?
Akai Professional MPK225 je přenosný MIDI klávesový kontrolér s ovladači MPC série. Postaven podobně jako MPK249, vůbec první klaviaturou s MPC pady, MPK225 snižuje počet kláves o 24 a ponechává použitelnost, univerzálnost a flexibilitu, které z MPK249 dělají jednu z nejpoužívanějších klaviatur na světě.  Je ještě menší a tedy přenosnější, než MPK249, a díky tomu je perfektní volbou pro cestování. Díky svým malým rozměrům jej lze vzít s sebou třeba i do letadla, což umožňuje tvorbu kdekoliv, kde dostanete inspiraci. Vše, co potřebujete, je váš notebook a AKA MPK225.
Klaviatura je polo-vyvážená a disponuje i aftertouch efektem pro expresivní ovládání hudby. MPC pady jsou dotekově a rychlostně citlivé plochy, které zachytí každou nuanci vašeho kreativního konceptu. Pady mohou přiřadit čtyři banky zvuků, takže máte 48 vzorků přímo pod vašimi prsty, stačí se jen dotknout tlačítka.
Nabízí ovladače transport, což umožňuje snadné řízení nejdůležitějších ovladačů DAW. MPK225 má modulační a PitchBend kolečka pro výrazové muzicírování a dva přiřaditelné vstupy pro nožní pedály, které umožňují připojit expression pedál nebo další kontinuální ovladač a nožní přepínač pro ovládání dalších parametrů, jako třeba změnu patch start/stop. MPK225 nabízí dvanáct virtuálních ovladačů a čtyři virtuální tlačítka, jež je možné přiřadit pro ovládání jakéhokoliv softwarového parametru. Pomocí Q-Link můžete ovládat dva různé parametry a to díky volbě dual-bank.
Expresivní engine
V jednom zařízení jsou sloučeny jsou dvě technologie. Tuto technologii modifikující noty lze slyšet v nejpopulárnějších skladbách posledních dvou dekád. MPC Note Repeat je vlastnost, která zařízením série MPK (nebo MPC) umožňuje automatické a rytmicky naprosto přesné přehrávání rytmických patternů, jako jsou třeba šetnáctinové noty hi-hat. MPC Swing je něco jako "pocit ze soulu a hip hopu", protože skvěle polidšťuje sekvence do přirozeného časování. Specifikovat můžete přesný stupeň a časování swingování, jež chcete aplikovat. Tím dostanete perfektní rytmus.
MPC technologie, která je součástí MPK225 poskytuje vlastní arpeggiátor, díky kterému lze tvořit kreativní rify během okamžiku.
MPK25 na svých padech nabízí také MPC Full Level a MPC 12-Level, stejně jako Tap Tempo a Time Division, takže můžete zachytit tempo a dynamiku přesně tak, jak to slyšíte ve své hlavě.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :