Nákupní košík
0
 

AKAI MPK 249 - 49 kláves, 16padů,8knobů,8fad.

 
AKAI MPK 249
 
 
(s DPH)

10 990 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce AKAI


Akai MPK49 vstupuje do nové éry USB/MIDI ovladačů tím, že kombinuje vysoce kvalitní 49 klávesovou polovyváženou klaviaturu s Aftertouch a 12 bicími pady z MPC série. Celkem 48 padů je přístupných přes 4 banky. Funkce padů jsou srdcem a duší hip hopu: funkce MPC Note Repeat a Swing parametry. Akai MPK49 Performance Controller má také svůj vlastní arpeggiator, pro rychlou tvorbu, kreativních riffů.
 
Na svých padech nabízí funkce MPC Full Level, 12 Level a MPC Swing, které mohou být použity jak pro Note Repeat tak Arpeggio funkce. Tlačítka Tap Tempo a Time-division umožňují ovládání rychlosti hodin Note Repeat a Arpeggio v reálném čase. Akai MPK49 přináší 76 přiřaditelných ovladačů, s přiřaditelné vstupy, jejichž součástí je i Expression kontinuální pedál, nožní přepínač, kolečka pitch bend a modulace.
 
Více než jen USB/MIDI ovladač, MPK49 zachycuje duši vašeho vystoupení.

Specifikace:
 
49 klávesová polovyvážená klaviatura s Aftertouchem
8 otočných ovladačů o 360° plné velikosti, každý se 3 bankami pro celkem 24 otočných ovladačů
12 MPC padů s dotekovou a rychlostní citlivostí.
8 posuvných jezdců plné velikosti se 3 bankami pro každý ovladač, celkem tedy 24 ovladačů
MPC Bote Repeat a arpeggiátor
8 přiřaditelné podsvícení přepínačů se 3 bankami pro každý ovladač, celkem tedy 24 přepínačů
MMC/MIDI Start Stop transport tlačítka
Velký a dobře čitelný LCD displej


 
Minimální systémové požadavky:
 
Macintosh: 1,25 GHz G4/G5 nebo rychlejší (doporučen Intel Mac), 1GB RAM (doporučeny 2GB), Mac OS X 10.4.11 (10.5 nebo novější doporučen).
Windows: 1,5 GHz Pentium 4 nebo Celeron kompatibilní procesor nebo rychlješí (doporučen vícejádrový procesor), 1GB RAM (2GB doporučeno), Windows 7, Windows Vista nebo Windows XP, zvuková karta Windows komptibilní (doporučen ASIO ovladač), doporučen QuickTime.
Volný USB port
 

 

Specifikace:  49 klávesová polovyvážená klaviatura s Aftertouchem 8 otočných ovladačů o 360° plné velikosti, každý se 3 bankami pro celkem 24 otočných ovladačů 12 MPC padů s dotekovou a rychlostní citlivostí. 8 posuvných jezdců plné velikosti se 3 bankami pro každý ovladač, celkem tedy 24 ovladačů MPC Bote Repeat a arpeggiátor 8 přiřaditelné podsvícení přepínačů se 3 bankami pro každý ovladač, celkem tedy 24 přepínačů MMC/MIDI Start Stop transport tlačítka Velký a dobře čitelný LCD displejAkai MPK49 vstupuje do nové éry USB/MIDI ovladačů tím, že kombinuje vysoce kvalitní 49 klávesovou polovyváženou klaviaturu s Aftertouch a 12 bicími pady z MPC série. Celkem 48 padů je přístupných přes 4 banky. Funkce padů jsou srdcem a duší hip hopu: funkce MPC Note Repeat a Swing parametry. Akai MPK49 Performance Controller má také svůj vlastní arpeggiator, pro rychlou tvorbu, kreativních riffů.  Na svých padech nabízí funkce MPC Full Level, 12 Level a MPC Swing, které mohou být použity jak pro Note Repeat tak Arpeggio funkce. Tlačítka Tap Tempo a Time-division umožňují ovládání rychlosti hodin Note Repeat a Arpeggio v reálném čase. Akai MPK49 přináší 76 přiřaditelných ovladačů, s přiřaditelné vstupy, jejichž součástí je i Expression kontinuální pedál, nožní přepínač, kolečka pitch bend a modulace.  Více než jen USB/MIDI ovladač, MPK49 zachycuje duši vašeho vystoupení.  Minimální systémové požadavky:  Macintosh: 1,25 GHz G4/G5 nebo rychlejší (doporučen Intel Mac), 1GB RAM (doporučeny 2GB), Mac OS X 10.4.11 (10.5 nebo novější doporučen). Windows: 1,5 GHz Pentium 4 nebo Celeron kompatibilní procesor nebo rychlješí (doporučen vícejádrový procesor), 1GB RAM (2GB doporučeno), Windows 7, Windows Vista nebo Windows XP, zvuková karta Windows komptibilní (doporučen ASIO ovladač), doporučen QuickTime. Volný USB port  


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :