Nákupní košík
0
 

AKG D 7 - dynamický mikrofon pro zpěv

 
AKG D 7
 
 
AKG D 7
 
AKG D 7
 
(s DPH)

4 660 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce AKG


AKG představuje nové zpěvové referenční dynamické mikrofony se superkardioidní směrovou charakteristikou. Po velmi úspěšném celosvětovém uvedení vokálních mikrofonů AKG D5 / C5, nástrojového mikrofonu D 40 a velkomembránového mikrofonu AKG C 214 je tohle další počin, směřující jistě k výraznému obohacení světového trhu s profesionálními mikrofony, ale zároveň to bude další noční můra mnohých zvukařů, kterým tenhle kousek od AKG nedá spát a samozřejmě také další kapky oleje do ohně vášnivých diskuzí na téma "na co se líp zpívá".
AKG D7 / D7S jsou vokální referenční dynamické mikrofony zcela nové generace. Patentovaná technologie výroby membrány mikrofonní vložky Varimotion™ zaručuje vyrovnanou frekvenční odezvu a vysokou odolnost proti zpětné vazbě, k tomu přispívá rovněž také superkardioidní směrová charakteristika vložky.
Technologie Varimotion™ zaručuje excelentní zvuk v celém frekvenčním rozsahu. Mikrofonní vložka je tady uložena ve vícenásobném pneumaticko-mechanickém odpruženém uchycení, které zaručuje vysokou odolnost proti jakémukoliv nežádoucímu hluku.
Mikrofon D7 se vyrábí ve verzi s vypínačem a bez vypínače; s vypínačem má označení D7S.
Mikrofonní kapsule AKG D7 má kvalitní ochrannou ocelovou síťku s povrchovou úpravou galvanickou metodou a integrovaný pasivní Low Cut filtr.
Podíváme-li se blíže na průřez samotnou mikrofonní vložkou, nahoře na vrchlíku jsou umístěny speciální mikroporézní kovové protiprachové síťky, měnič je umístěn v pneumaticko mechanickém lůžku, zajišťujícím dokonalé odhlučnění vložky od kovového pouzdra mikrofonní hlavy.
Membrána má proměnlivou tloušťku, ale tohle už určitě znáte jako osvědčený patent AKG technologie Laminate Varimotion™.

Technická specifikace:

charakteristika: superkardioidní
váha: 340 g
systém: dynamický
maximální SPL: 147 dB
frekvenční rozsah: 70 Hz–20 kHz
citlivost: 2,6 mV/Pa (–52 dBV re 1 V/Pa)
vlastní šum: 18 dB (A)
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Stojany na mikrofony , Mikrofonní kabely


Odkazy na stránky výrobce AKG, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AKGNěco o výrobci:
Více než 60 let patří firma AKG k vedoucím výrobcům mikrofonů a stereofonních sluchátek té nejvyšší kvality. V roce 1947 byla založena ve Vídni ve městě všech významných skladatelů jmen jako například Beethovena, Mozarta, Schuberta, Mahlera, Schonberga a samozřejmě Strause.

Z původních dvou zaměstnanců, dnes už velmi známá AKG se rozrostla ve vedoucí gigant vlastnící více než 1500 patentů. Spojení vědomostí, úsilí a zkušeností dosažených za tuto dobu se produkty AKG mohou pyšnit svým jedinečným a nenapodobitelným zvukem jakož i reputací a popularitou legendární značky. Důkazem kvality značky AKG, která působí na celosvětovém trhu, budou fakta, že téměř každé studio, televize a radiostanice vlastní tyto produkty.

Úspěch produktů AKG je postaven na vývoji, inovaci a neustálém sledování nových trendů a požadavků na trhu. Za důkaz pokroku můžeme považovat rok od roku rostoucí kvalitu zvuku u bezdrátové technologie, telekomunikací a OEM produktů.

V roce 1994 se AKG stalo součástí Harman International Industries, Inc. a v následujících letech bylo restrukturalizováno tak, aby jejich jeho fungování po celém světě bylo ještě efektivnější. Výrobky AKG začaly svou kvalitu nabízet i v sériích s příznivějších cenou a rozšířily se tak i mimo ruce absolutních profesionálů. Když roku 2007 AKG oslavilo šedesáté narozeniny, bylo zcela jasné, že za předchozí dekády si vydobylo neoddiskutovatelnou pozici ve světě audio techniky. Důkazem budiž i to, že při vystoupeních ho používaly a používají například Frank Sinatra, Eric Clapton, Peter Gabriel, Stevee Wonder, Aerosmith, The Rolling Stones, Rod Stewart, Anastasia nebo Simply Red.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :