Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

AKG WMS 40 MINI2 INSTRUMENTAL SET DUAL ISM2/3

dvojitý nástrojový set (2xPT 40 Mini, SR 40 Mini)

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce AKG


* WMS 40 Mini2 Instrumental Set Dual zajišťuje vynikající zvuk a snadné použití za bezkonkurenční cenu v poměru (cena / výkon).

Unikátní HDAP (High Definition Audio Performance) technologie zajišťuje nejlepší možný, nejvíce realistický zvuk kdekoliv a kdykoliv.

SR 40 Mini2 přijímač nabízí tři stavové diody každý pro kanály 1 a 2 s vyznačením ON / OFF stavu, sílu signálu (RF OK), a audio clipping (AF CLIP). Ovládání hlasitosti nastavuje úroveň na 6.3mm výstupního jacku. Každý přijímač je vybaven univerzální 12-V adapterem. Svítí tlačítko ON / OFF přepínače obou kanálů a vypínát jdou jen současně.

PT 40 Mini kapesní je pravděpodobně nejmenší a nejlehčí převodník ve své třídě. Spolehlivé mini XLR vstup umožňuje připojit všechny kompatibilní miniaturní mikrofon AKG. Životnost baterie je 30 hodin z jedné AA baterie jako u standardních modelů WMS 40, což snižuje nutnost výměny baterie a tím šetří skutečné peníze v dlouhodobém horizontu.

Systém zahrnuje SR 40 MINI2 přijímač, 2 PT 40 MINI kapesní vysílače, 2 kabely MKG L nástroj, univerzální napájecí zdroj s USA / Velká Británie / EU adaptér a 2 AA baterie.

Odkaz na stránky výrobce AKG

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AKG

Něco o výrobci:
Více než 60 let patří firma AKG k vedoucím výrobcům mikrofonů a stereofonních sluchátek té nejvyšší kvality. V roce 1947 byla založena ve Vídni ve městě všech významných skladatelů jmen jako například Beethovena, Mozarta, Schuberta, Mahlera, Schonberga a samozřejmě Strause.

Z původních dvou zaměstnanců, dnes už velmi známá AKG se rozrostla ve vedoucí gigant vlastnící více než 1500 patentů. Spojení vědomostí, úsilí a zkušeností dosažených za tuto dobu se produkty AKG mohou pyšnit svým jedinečným a nenapodobitelným zvukem jakož i reputací a popularitou legendární značky. Důkazem kvality značky AKG, která působí na celosvětovém trhu, budou fakta, že téměř každé studio, televize a radiostanice vlastní tyto produkty.

Úspěch produktů AKG je postaven na vývoji, inovaci a neustálém sledování nových trendů a požadavků na trhu. Za důkaz pokroku můžeme považovat rok od roku rostoucí kvalitu zvuku u bezdrátové technologie, telekomunikací a OEM produktů.

V roce 1994 se AKG stalo součástí Harman International Industries, Inc. a v následujících letech bylo restrukturalizováno tak, aby jejich jeho fungování po celém světě bylo ještě efektivnější. Výrobky AKG začaly svou kvalitu nabízet i v sériích s příznivějších cenou a rozšířily se tak i mimo ruce absolutních profesionálů. Když roku 2007 AKG oslavilo šedesáté narozeniny, bylo zcela jasné, že za předchozí dekády si vydobylo neoddiskutovatelnou pozici ve světě audio techniky. Důkazem budiž i to, že při vystoupeních ho používaly a používají například Frank Sinatra, Eric Clapton, Peter Gabriel, Stevee Wonder, Aerosmith, The Rolling Stones, Rod Stewart, Anastasia nebo Simply Red.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :