Nákupní košík
0
 

ALESIS Crimson MK II Kit - 9.dílný set elektronické bicích, 671 zvuků,54+20 presetů, 120 skladeb, zabudovaný metronom, MIDI ,USB

 
ALESIS Crimson MK II Kit
 
 
ALESIS Crimson MK II Kit
 
ALESIS Crimson MK II Kit
 
 
(s DPH)

25 300 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 
 • elektronická bicí souprava
 • modul Crimson II
 • 5x bubnový pad: 8" kick, 12" dvouzónový snare, 2x 8" dvouzónový tom a 10" dvouzónový floor tom
 • 4x činelový pad: 12" hi-hat s pedálem, 2x 12" crash (možnost tlumení rukou) a 14" trojzónový ride
 • hrazda Quick Lock Chrome

 

Modul Crimson II Drum Module obsahuje 74 bicích sad (54 továrních + 20 uživatelských) s více než 671 zvuky a 120 vestavěnými stopami. Chcete-li ještě více zdokonalit své dovednosti, je zde k dispozici vestavěný metronom, rekordér v reálném čase a 1/8 palcový vstup pro hraní spolu s mobilním zařízením.

 

K dispozici je také pár stereo výstupů 1/4 palce, výstup pro sluchátka a výstup USB / MIDI pro spouštění oblíbených pluginů virtuálních nástrojů.

 

Vložte vlastní vzorky:

Modul Crimson II je vybaven i USB paměťovou kartou. Tento vstup můžete použít k načtení vlastních vzorků .WAV pro maximální flexibilitu. Jakmile jsou načteny vzorky .WAV, můžete je snadno přiřadit do libovolné zóny jakékoli podložky na síťové sadě. Sonické možnosti jsou nekonečné! Můžete také nahrát soubory WAV přehrávaných skladeb pomocí tohoto vstupu.


Odkaz na stránky výrobce ALESIS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ALESISNěco o výrobci:
Alesis je výrobce širokého spektra elektrických hudebních nástrojů a audio techniky, v jehož nabídce můžete nalézt vše od kláves a syntezátorů přes rekordéry či mixpulty až po elektronické bicí, efekty, procesory nebo zesilovače, reproboxy a monitory. Jejich produkty jsou zaměřeny hlavně na profesionály či poloprofesionály, ale též je známo, že i levnější produkty Alesis mají často nadstandardní kvalitu. Alesis je vlastněn konsorciem Numark a sídlí v městě Cumberland v americkém Rhode Island.
Společnost Alesis byla založena roku 1980. V této době byla většina produktů Alesis zaměřena spíše na začínající hudebníky, nicméně dnes s odstupem času se dá tvrdit, že již tehdy produkty této firmy nabízely za danou cenu opravdu nebývalou kvalitu. V 80. letech Alesis představil například Midiverb (první 16 bitový efektový procesor s cenou pod 1000 dolarů). Ten výrazně vylepšil možnosti automatických bubeníků, syntezátorů nebo studiových monitorů.
V roce 1991 přišel Alesis multikanálovým rekordérem ADAT, který lze dnes již považovat za legendu. Ten nabízel stejnou či vyšší kvalitu jako předchozí profesionální nahrávací zařízení, ale jeho cena byla dvanáctkrát nižší, tudíž byl výrazně dostupnější.
Na konci 90. let se ale Alesis dostal do finančních problémů, z kterých se dostal až díky tomu, že celou firmu koupil Jack O’Donnell, vlastník společnosti Numark a v současnosti i firmy Akai. Dnes Alesis patří mezi nejdůležitější hráče na trhu a jeho výrobky můžete nalézt po celém světě. Produkty s logem Alesis používají tisíce hudebníků, z nichž mnohé lze označit za jedny z nejznámějších v hudební branži.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :