Nákupní košík
0
 

AMERICAN DJ COB Cannon Wash - LED Par těleso s velice intenzivním výstupem

 
(s DPH)

8 290 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

COB Cannon Wash od společnosti ADJ využívá moderní technologii RGBA COB (Chip On Board), která umožňuje umístění výkonného LED zařízení do malého prostoru. Výsledkem je LED Par těleso s velice intenzivním výstupem bez jakýchkoliv RGBA stínů. Je určeno především jako mobilní i stálý wash osvětlovací efekt do klubů, na taneční parkety, ale i pro kostely. COB LED zdroj v tělese COB Cannon Wash využívá QUAD LED diodu 4 v 1. Těleso lze navíc použít k nasvětlování díky dvojitému třmenu, který lze použít jako nožky a umožňuje tak postavení na zem a použití tělesa k promítání wash efektů na stěny a stropy.

 

COB Cannon Wash má úhel vyzařování úžasných 80 stupňů. Snadno vyměnitelné čočky (40stupňová a 50stupňová) jsou součástí balení a umožňují rychlou změnu úhlu vyzařování. Má 7 režimů DMX kanálů pro flexibilitu programování, vestavěná barevná makra a 5 volitelných stmívacích křivek. Oplývá navíc mnoha funkcemi jako např.: elektronické stmívání 0-100 %, strobo/pulzní efekt, provoz bez problikávání, řetězení IEC napětí i DMX a DMX displej se 4 ovládacími tlačítky. COB Cannon Wash může běžet v samostatném režimu díky vestavěným programům, fungovat v závislosti na hudbě nebo být ovládán DMX ovladačem.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :