Nákupní košík
0
 

AMPEG SVT 3 PRO - basový zesilovač 450W

 
AMPEG SVT 3 PRO
 
 
(s DPH)

31 330 Kč

K dispozici

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Nejprodávanější baskytarový zesilovač.

Basový zesilovač s lampovým předzesilovačem a MosFet koncem 450W/4 Ohm (275W/8), lampy 4x 12AX7 a 1x 12AU7, 2U rack. Ovládání: pad 15 dB pro vstup, spínač "Bright", vstupní Gain s indikací přebuzení, "Ultra Low" a "Ultra High" filtry, 3-pásmový EQ s 5-ti polohovým přepínačem pro výběr středových frekvencí, celková hlasitost, ovladač charakteru zvuku "Tube gain", výstup pro ladičku/ funkce "Mute", 9-ti pásmová grafický EQ s vlastní hlasitostí. XLR symetrický + jack nesymetrický pre/post linkový výstup s regulací, efektová smyčka, preamp out/power amp in jack, ventilátor s proměnnými otáčkami.
Druh:na baskytaru
Výkon (W):450W
Typ zesilovače:Tranzistorový s lampou v předzesilovači
Počet kanálů:1
Počet vstupů:1
Reverb:Ne
Chorus:Ne
Digitální efekty:Ne
Vstup pro footswitch:Ano
Footswitch v ceně:Ne
Sluchátkový výstup:Ne
Jiné výstupy:výstup pro ladičku/ funkce "Mute"
Rozměry:2U rack
Doplňky:XLR symetrický + jack nesymetrický pre/post linkový výstup s regulací
Výška:efektová smyčka
Zkušenosti nám poslal pan Pavel Žák
Coby nejmenší zástupce řady PRO je tento Ampeg logickou volbou pokročilejší basáky. Drtivý výkon 450 W do 4 ohmů s přehledem uhraje běžná česká pódia a běžnému muzikantovi nejspíše bude stačit až do smrti. 

Zvuk je poměrně charakteristický a svůj osobitý nádech si uchovává při libovolném nastavení. Nečekejte od něj žádné cinkavé středy ve stylu Hartke, ale spíše tvrdý nekompromisní zvuk a pevné basy. Snad jen výšky jsou pro mé ucho poněkud bezbarvé a plytké. I přes širokou škálu korekcí používám jen jeden konkrétní zvuk, který vždy jen doladím podle prostředí. Skvělá je však možnost volby průběhu středů (5polohový přepínač).
Systém vstupů a výstupů je poměrně propracovaný - SVT3-PRO se dá použít jako samostatný preamp i konec, má praktický výstup na ladičku, efektovou smyčku, linku s nastavitelnou hlasitostí atd. Jednu velmi podstatnou věc ovšem technici opomenuli, a sice zadní nástrojový vstup. Může se to zdát jako prkotina, ale kdo používá bezdrát, bude po zabudování do racku nucen někudy protáhnout kabel zezadu až k přednímu vstupu.
Co dodat? I když jsem tu vypíchnul pár nedostatků, v žádném případě nechci aby tahle recenze vyzněla záporně. SVT3-PRO je totiž naprosto senzační stroj a jsem s ním navýsost spokojený. Mám jen pár postřehů z praxe, které mohou být užitečné:
  1. Nejlíp si rozumí s Ampegovskou bednou - mám SWR a hraje, ale přes SVT 810E hrne!
  2. Daleko lépe hraje do 4 ohmů,  proto doporučuji 4ohm bednu nebo třeba 1x15 a 2x10 po 8 ohmech. Opět platí předchozí rada - Ampeg k Ampegu sedá, rovný rovného... vždyť to znáte.
  3. Do 8ohm bedny má výkon "jen" 275 W. Není ovšem watt jako watt a mám ozkoušené že tento výkon s přehledem stačí do zkušebny i na pódium. To že se neslyšíte se 400W Behringerem neznamená že se neuslyšíte s poctivými 275 W made in USA.
  4. Pokud připojíte jednu 4ohm bednu, nárůst výkonu je citelně znát a Ampeg hraje s obrovskou rezervou a lehkostí. Bedna ovšem musí být stavěná na tak brutální výkon (tzn. alespoň kolem 600 W).
  5. V klidném prostředí se větrák chlazení může zdát hlučný. Věřte mi, že ve zkušebně o něm ani nebudete vědět. A nenechte se odradit když se vám v obchodě nebude zvuk úplně pozdávat. Není to aparát na klidné šudlání. Chce hrát, má potenciál a potřebuje k tomu prostor!

Související zboží:

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :