Nákupní košík
0
 

Antelope Audio Discrete 4 - mikrofonní předzesilovač a audio rozhraní TB/USB, ADAT, S/PDIF

 
Antelope Audio Discrete 4
 
 
Antelope Audio Discrete 4
 
Antelope Audio Discrete 4
 
Antelope Audio Discrete 4
 
Antelope Audio Discrete 4
 
(s DPH)

24 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Discrete 4 je mikrofonní předzesilovač a audio rozhraní, které přináší zcela novou úroveň kvality zvuku. Je totiž vybaven čtyřmi diskrétními předzesilovači s dynamickým rozsahem 121 dB a s extrémně přesným časováním převodníků. Discrete 4 nabízí také interní efektovou FPGA FX jednotku, která obsahuje autentické modely ikonických zařízení od BAE, Lang, Gyraf Audio a FET.

 

Pokročilá modelace HW vybavení

Platforma Antelope AFX umožňuje rychlou hardwarovou modelaci. Discrete 4 obsahuje Accusonic 3D modelaci různých mikrofonů a předzesilovačů, věrnou simulaci kytarových zesilovačů, transformátorů a lamp a obrovský výběr klasického vintage vybavení. Antelope Audio FPGA obsahuje kompletní studiovou výbavu - mikrofony, předzesilovače, převodníky, kompresory, EQ a reverby, které jsou nyní dostupné v DAW prostřednictvím nového plug-inu ConnectAFX nebo přímo EasyPanelu.

 

Věrná simulace předzesilovačů

Discrete 4 byl vyvinut po rozsáhlém výzkumu legendárních mikrofonních předzesilovačů. Antelope Audio FPGA může v reálném čase přeměnit Accusonic předzesilovače (které samy o sobě znějí špičkově a velmi „draze“) do množství klasických modelů. Zdrojový signál z mikrofonu lze zaznamenávat s modelováním Accusonic nebo bez něj. To také umožňuje až během mixování vybírat mezi různými modely předzesilovačů.

 

Výběr replik mikrofonů

Díky technologii FPGA Accusonic 3D modeling, dostupné v audio rozhraní Discrete, můžete proměnit modelovací mikrofon Edge nebo Verge v různé vintage repliky s plnou kontrolou proximity efektu, off-axis odezvy a také vám umožňuje měnit charakteristiku mikrofonu během záznamu nebo i po něm. Můžete si vybrat ze sbírky klasických a drahých mikrofonů a sledovat výsledky v reálném čase a dostáhnout tak nejlepšího možného zvuku a výkon hudebníka. Discrete 4 se prodává i ve zvýhodněném setu s modelovacím mikrofonem.

 

Přesné časování a synchronizace

Discrete 4 je sám o sobě vyroben jako profesionální zdroj extra přesného master clocku. Je vybaven AFC technologií 4. generace, který je využita i u hodinových jednotek Trinity, OCX HD, LiveClock a Pure2. Discrete 4 je dodáván s programem Word Clock (WC), který umožňuje rozdělovat externí hodinový signál. Tři výstupy WC umožňují distribuovat hodiny do ostatních digitálních zařízení a mikrofonních předzesilovačů připojených přes ADAT a S/PDIF. Discrete 4 zajistí, že všechny vaše zařízení budou dokonale synchronizovány.

 

Monitoring a talkback

Sekce monitoringu a taklback lze velmi snadno nastavit, jak potřebujete. Do sluchátek nebo monitorovacích výstupů lze odeslat až 4 individuální monitor mixy s nebo bez FPGA FX. Do sluchátek můžete přizpůsobit mix každému muzikantovi. Vintage EQ, komprese a kytarové zesilovače umožňují slyšet zvuk co nejblíže finálnímu produktu.

 

Dálkové ovládání z iOS a Android zařízení

Pro Discrete 4 si můžete stáhnout ovládací aplikaci pro iOS nebo Android a nastavovat všechny vstupní úrovně mikrofonu, úrovně Talkback a také hlasitost monitorování a sluchátek. Hudebníci tak nyní mohou prostřednictvím svých telefonů ovládat hlasitost sluchátek. Zvukař zase může kontrolovat vstupní úrovně přímo z režie. K Discrete 4 lze přistupovat z různých zařízení připojených do stejné sítě.

 

Tato verze obsahuje Basic FX Pack. Na Premium FX Pack je možné upgradovat pomocí Premium FX Pack Upgrade.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :