Nákupní košík
0
 

Antelope Audio Orion Studio - 12 mic vstupů, Thunderbolt/USB, 192kHz, ADAT, S/PDIF

 
Antelope Audio Orion Studio
 
 
Antelope Audio Orion Studio
 
Antelope Audio Orion Studio
 
(s DPH)

85 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 6 190 Kč
Pojištění na 2 roky + 9 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Flexibilní Thunderbolt audio rozhraní do studia i na live

 
Orion Studio je další Thunderbolt audio rozhraní z nabídky Antelope. Nabízí 12 špičkových mikrofonních předzesilovačů, luxusní AD/DA převodníky a vynikající využitelnost a funkcionalitu pro nahrávací studio. Použité převodníky jsou vybaveny 64-bit technologií Acoustically Focused Clocking (AFC) pro účinné potlačení jitterů. A díky internímu mixu s nulovou latencí a DSP efektům je Orion Studio ideální do jakéhokoliv studia nebo pro živou produkci.
 
Rozsáhlá flexibilita a produktivita
S 32 kanály skrze Thunderbolt a nebo 24 kanály na USB umožňuje Orion Studio rychlé propojení s PC nebo Mac s minimální latencí. Rozmanitost digitálních a analogových vstupů a výstupů spolu s flexibilním routingem poskytuje úžasné možnosti propojení s ostatním vybavením studia. Orion Studio nabízí dva páry výstupů pro monitoring, 16 analogových výstupů, 2 reamp výstupy a 16 in/out kanálů skrze ADAT a 2 kanály skrz S/PDIF.
 
DSP efekty a monitoring s nulovou latencí
Orion Studio využívá uživateli osvědčený DSP, postavený na zakázkových FPGA s masivním paralelním processingem. Díky tomu je DSP čip osmkrát výkonnější než ty obdobných zařízeních se sériovým FPGA. To umožňuje rychlý a snadný simultánní processing více efektů jako EQ, kompresor a reverb a přináší tak nevýkonnější prostředí na trhu.
 
Kytarové efekty s legendárním i moderním zvukem
Flexibilita digitálního zpracování zvuku přitahuje stále více kytaristů při hledání „dokonalého tónu“ a to jak ve studiu, tak při vystoupeních. Je smutné, že podřadné rozhraní a špatně napsané DSP algoritmy jsou často překážkou k dosažení slušného výsledku. Spolupráce mezi Antelope Audio a Overloud Audio Tools přináší špičkové kytarové efekty společně s výkonným DSP (popsaným výše), takřka dokonalou konverzí a přesným clockem. Toto řešení pro kytaristy zajišťuje zachování naprosto autentického tónu během nahrávání i přehrávání.
 
Orion Studio nabízí simulaci řady historických i současných kytarových zesilovačů a boxů. Posouvá přesnost a zvukový realismus na zcela novou úroveň, která navíc umožňuje experimentovat s různými konfiguracemi reproduktorů, umístění mikrofonů a nastavení ekvalizéru. Spolupráce Overload a Antelope pomáhá zachytit skutečný zvuk legendárních kytarových aparátů díky unikátní samplovací technice a modelačním algoritmům, které jsou určeny pro spolupráci s vytříbeným Antelope hardwarem.
 
Pohodlný ovládací software
Orion Studio je plně ovladatelné pomocí pěkně zpracované aplikace s byrevně vyznačeným routingem signálu. Applet je kompatibilní s Windows i OS X. S pomocí ovládacího softwaru je možné vytvořit čtyři nezávislé mixy, které lze přiřadit k jakýmkoliv výstupům, včetně dvou nezávislých sluchátkových a dvou párů monitoring výstupů. Kromě extrémní flexibility poskytuje ovládací panel užitečnou možnost uložení až 5 presetů pro rychlé vyvolání nahrávací či mixážní scény.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :