Nákupní košík
0
 

Antelope Audio Orion32+ - 32-ch AD/DA převodník, clock, Thunderbolt/USB, S/PIDF, ADAT, MADI

 
(s DPH)

78 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 6 190 Kč
Pojištění na 2 roky + 9 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

"...není nic na světě, co by se jen blížilo tomuto počtu vstupů a výstupů v takhle malých rozměrech, této kvalitě a za tuto cenu..."

Sound On Sound

Univerzální multikanálový AD/DA převodník a audio rozhraní
Orion 32+ je 32 kanálový převodník s master hodinami, podporující MADI, USB a nově i Thunderbolt rozhraní, taktovaný renomovanou 64bitovou, akusticky zaměřenou (AFC) technologií Antelope. Orion 32+ umožňuje streaming 32 kanálů digitálního audiosignálu pro jakýkoli DAW a to se vzorkovací frekvencí 192kHz přes Thunderbolt nebo speciálně navržený USB čip. Převodník také podporuje 64 audio kanálů na svých optických vstupech i výstupech MADI, které mohou být spojeny s dalším zařízením, vybaveným MADI rozhraním. Orion 32+ podporuje i 16 kanálový ADAT pro větší kompatibilitu s velkým množstvím audiozařízení. Multikanálový převodník posílá analogový signál na vstupech i výstupech přes osm konektorů D-SUB 25.
 
Nízká latence na Mac i PC
Orion 32+ dosahuje extrémně nízké latence i při streamování současně 32 vstupních i výstupních kanálů díky vlastnímu USB čipu Antelope Audio. Latence se pohybuje v jednotkách ms pro různé hardwarové a softwarové konfigurace. 
 
Výjimečné flexibilita routingu a mixování
S jeho širokými možnostmi digitálního routingu a mixáže Orion32+ nabízí maximální flexibilitu. Routing umožňuje např. posílání AD signálu zároveň do MADI a USB rozhraní, pro mixáž a monitoring. Orion 32 se ovládá příjemnou a intuitivní desktopovou aplikací pro Windows i OS X. Navíc je vybaven mixem s nulovou latencí a presetovými tlačítky pro rychlé a snadné vyvolání oblíbených nastavení.
 
Taktování Antelope pro vyšší zvukovou přesnost
Orion  32+ oslovuje zvukové mistry a nabízí jim vysoce kvalitní, čistou a transparentní konverzi, v kombinaci s efektivitou rozhraní Tunderbolt, MADI a USB a přesností hodin Antelope. K tomu navíc je Orion 32+ i generátor master clock. Orion 32+ používá vlastní AFC 4. generace a „oven controlled oscillator“ - oboje technologie, díky kterým je Antelope Audio na světové špičce v přesnosti a zvukové kvalitě při nahrávání, masteringu i post-produkci. Dva výstupy Word Clock, společně s 10 MHz a atomovým vstupem pasují Orion 32+ do centra každého domácího i high-endového studia.
 
Ekologické řešení 1HU
Orion32+ je vyroben v úsporném 1HU se šetřivým zdrojem a spotřebou pouhých 20W. Mimo tyto výhody má navíc Orion 32+ minimální tepelné vyzařování a  spolu s nízkou cenou je tak velice rozumným řešením i pro malá domácí studia.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :