Nákupní košík
0
 

AROMA AT 300B - klipová ladička pro kytaru a baskytaru

 
AROMA AT 300B
 
 
(s DPH)

290 Kč

Na dotaz

Záruka:

2 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Tato ladička je velmi praktická a použitelná s většinou hudebních nástrojů. Může pracovat jako chromatická ladička, kdy na displeji zobrazí označení noty, nebo jako kytarová, popřípadě basová ladička, zobrazující číslo struny a označení noty. Pokud není tón nástroje správně naladěn, displej je podsvícen bíle. V případě správného naladění se podsvícení změní na zelenou. Uchycení pomocí klipsu umožňuje dobrý kontakt při ladění kytary, baskytary, ale i např. dechových nástrojů. Ladička je napájena jednou lithiovou baterií typu CR 2032 a aby nedocházelo k jejímu nechtěnému vybíjení, ladička se po 3 minutách nečinnosti sama automaticky vypne. Velmi příjemné jsou též kompaktní rozměry a hmotnost ladičky - 45,8 x 35,8 x 13,8 mm, 24 g. Displej je velmi dobře čitelný a ovládání jednoduché a intuitivní.

Odkaz na stránky výrobce AROMA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AROMANěco o výrobci:
Mladá kreativní firma Aroma Music sídlící v čínském městě Shenzen se specializuje na vývoj a výrobu digitálních technologií na poli hudebního příslušenství. V nynější době je nabídka tvořena ladičkami, metronomy a kombinacemi obojího. Veškeré produkty značky Aroma jsou zaměřeny tak, aby v plné míře splňovaly nároky začátečníků i pokročilých hráčů. Důraz je kladen zvláště na vysokou kvalitu výrobků a jejich propracovaný design.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :