Nákupní košík
0
 

AUDIX DP5-A - sada mikrofonu vč.kufru

 
AUDIX DP5-A
 
 
(s DPH)

23 190 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Sada mikrofonu vč.kufru ; 1xI5 - 2xD2 - 1xD4 - 1xD6 - 4xD-vice - ROADCASE Sada mikrofonů vč. kufru: 1xI5 - 2xD2 - 1xD4 - 1x D6 - 4xD-vice - ROADCASE |
AUDIX D serie Firma AUDIX byla první, která vyvinula a začala dodávat mikrofony specializované na snímání bicích nástrojů a technický náskok si udržuje doposuk. D serie představuje ucelenou řadu mikrofnů specializovaných na snímání charakteristického zvuku jednotlivých bubnů - např. tomy, snare, velý buben, podlahový tom, konga, bonga atd. Jednotlivé mikrofony jsou svým charakterem vynikající i pro snímání elektrických aparátů a žesťových hudebních nástrojů.

Odkaz na stránky výrobce AUDIX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AUDIXNěco o výrobci:
Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. Jako první například přišla s mikrofony specializovanými pro snímání bicích nástrojů a technologický náskok si udržuje dodnes.

S mikrofony Audix semůžeme setkat na mnoha světových pódiích, vždyť firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Kittie, Offspring, Pearl Jam, Red Hot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech hudební stanice MTV.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :