Nákupní košík
0
 

AUDIX OM 11 - mikrofon na zpěv, reedice legendárního OM-1

 
AUDIX OM 11
 
 
(s DPH)

6 850 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

OM11 je reedicí původního legendárního OM1, ručně vyráběného mikrofonu, představeného v roce 1985, který si velmi rychle získal reputaci jednoho z nejlepších mikrofonů pro rockovou hudbu. Reedice představená po 16 letech nabízí opět jeho pronikavý a průrazný zvuk a dvojstupňový design těla vyrobeného z mosazné slitiny.

 

S vylepšenou kompozitovou mikrofonní vložkou nabízí velmi vysoký výstupní signál a extrémně nízký manipulační hluk. Jeho zvuk je charakterizován zdvihem ve středním pásmu dodávajícím vokálu ostrý detail a průzračnost s lehkou proximitou basových frekvencí, která celkový zvuk značně obohacuje. Mikrofon samozřejmě dokáže odolávat velmi vysokým hladinám akustického tlaku bez slyšitelného zkreslení, má výjimečný útlum signálů snímaných mimo osu a poskytuje velkou odolnost vůči zpětné vazbě.

 

Jeho konstrukce s ocelovou krycí mřížkou a mosazným tělem zaručuje dlouhodobou spolehlivost a trvanlivost. Tato reedice samozřejmě těží z integrity původní ručně vyráběné mikrofonní kapsle, ale přidává k ní výhody plynoucí z využití moderních materiálů a automatizované výroby.

 

Symetrický nízkoimpedanční výstup dovoluje využívat velmi dlouhá kabelová vedení bez rizika vzniku nežádoucích interferencí.

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Stojany na mikrofony , Mikrofonní kabely


Odkaz na stránky výrobce AUDIX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AUDIXNěco o výrobci:
Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. Jako první například přišla s mikrofony specializovanými pro snímání bicích nástrojů a technologický náskok si udržuje dodnes.

S mikrofony Audix semůžeme setkat na mnoha světových pódiích, vždyť firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Kittie, Offspring, Pearl Jam, Red Hot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech hudební stanice MTV.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :