Nákupní košík
0
 

AVID PRO TOOLS Artist Mix - DAW Kontroler s 8mi motorizovanými fadery touch-sensitive

 
AVID PRO TOOLS Artist Mix
 
 
(s DPH)

28 998 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 
8-faderový ovladač pro audio/video aplikacePosuňte úroveň vaší mixáže o stupeň výše. Artist Mix vám poskytne hlubokou integraci do vaší audio/video aplikace. Dosáhnete takové rychlosti a jednoduchosti ovládání, jaké není možné dosáhnout jen s myší. Získáte rychlý přístup k velkému množství parametrů - audio level, parametry pluginů, panorama, automatizace a mnoho dalších. Vše s excelentní vizuální zpětnou vazbou z aplikace. Vše v kompaktním přístroji, který perfektně zapadne mezi váš monitor a počítačovou klávesnici.Artist Mix používá protokol EUCON (Extended User Control), vysokorychlostní ovládací protokol, který je akceptován mnohavýrobci softwarových aplikací. Pro Tools, Logic, Final Cut, Cubase, Nuendo a mnoho dalších aplikací podporují EUCON protokol. Artist Mix je perfektní hardwarovou nadstavbou vaší audio/video aplikace.Základní vlastnosti  8 dotykově citlivých 100mm motorizovaných faderů 8 dotykově citlivých otočných enkoderů 8 displejů OLED s vysokým rozlišením Připojení přes ethernet (síťová karta) pro maximální rychlou a přesnou funkci Vstup pro nožní pedál pro zapnutí a vypnutí záznamu Podpora protokolů EUCON, HUI a Mackie Control Kompatibilita s mnoha audio/video aplikacemi Tenký, kompaktní design pro snadnou integraci do studia a pohodlné přenášení Kompatibilní software Avid Pro Tools Avid Media Composer Apple Final Cut Pro Apple Logic (Pro, Express) Apple Soundtrack Pro Apogee Maestro Cakewalk Sonar Magix Sequoia Merging Pyramix Metric Halo MIO Console Motu Digital Performer Steinberg Cubase Steinberg NuendoSystémové požadavkyMac Mac OS X 10.5 a vyšší (32- nebo 64-bit) Intel processor 1 GB RAM a více 500 MB volné místo na disku 1 volný síťový (ethernet, LAN) konektor*PC Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate (32- nebo 64-bit) 1 GHz a vyšší 32-bit (x86) nebo 64-bit (x64) processor 1 GB RAM (32-bit) / 2 GB RAM (64-bit) 500 MB volné místo na disku 1 volný síťový (ethernet, LAN) konektor**Pro používání více ovladačů Euphonix nebo zapojení do sítě je nutný síťový switch/hub  

Odkaz na stránky výrobce AVID PRO TOOLS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AVID PRO TOOLSNěco o výrobci:
Americká firma, která patří ke špičce systémového řešení v oblasti záznamu a editace zvuku na počítači. Produkty známé pod značkou ProTools.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 300 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :