Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Avid Pro Tools (download)

trvalá licence NOVÁ, ke stažení

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Trvalá licence s ročním předplatným na aktualizace. Elektronická licence - obdržíte číslo pro aktivaci a stažení software. Autorizace na iLok USB (není součástí dodávky) nebo na iLok Cloud (nutné trvalé připojení k internetu).Průmyslový standard pro úpravu a tvorbu audiaKompatibilní s Mac i PCAž 128 stop při 44,1/48kHz a až 32 kanálů simultánního I / OUpravujte, editujte i během přehrávání v reálném časePokročilá práce a tvorba v MIDIFunkce Track Commit a Track Freeze umožňují nižší náročnost na systém a DSP při rozsáhlých mixech s vysokým počtem stopFunkce Batch Fade pro sdružené ovládání všech křížových přechodů a fade in/out z jediného oknaPropojení s celým světem hudebních odborníků díky Avid Cloud CollaborationVíce než 70 bundled plug-in, efektů a virtuálních nástrojůPodpora formátů OMF / AAF / MXFAVID ProTools
Průmyslový standard pro zvukovou produkci
Avid Pro Tools je pokročilý a zřejmě nejrozšířenější software pro editaci a tvorbu hudby na světe. Tvorbu hudby v ProTools zvládnou i začátečníci, stejně tak ale vyhoví těm nejvyšším nárokům zkušených profesionálů. Práce s ProTools je snadná a intuitivní a editační možnosti tohoto softwaru jsou téměř neomezené. ProTools čerpají z dlouholetých zkušeností vývoje tohoto DAW (digital audio workstation) a s každou aktualizací se stále vyvíjejí a přidávají nové funkce, aby stále vyhovovali všem moderním nárokům. Váš DAW je tak stále aktuální a připraven zvládnout jakýkoliv úkol v audio výrobě. Kromě toho vám funkce Avid Cloud Collaboration umožňuje spojit se s profesionály, muzikanty a producenty z celého světa, díky čemuž se bude stále posouvat kupředu. Pro Tools jsou jediným nástrojem pro tvorbu, úpravu, editaci, mix a mastering hudby, který budete potřebovat.

Flexibilní prostředí pro nahrávání, editaci a mix
Avid ProTools software je výchozím DAW pro bezpočet světových nahrávacích studií, především kvůli jeho snadné navigaci, neomezeným možnostem editace a efektivnímu rozhraní dvou oken (okno pro editaci a mix). Každý nástroj, který pro práci s audiem budete potřebovat, je vždy na dosah ruky připraven k okamžitému použití. Zapomeňte na dny či dokonce týdny seznamování se s programem a studováním nekonečných manuálů. S intuitivním ovládáním ProTools budete brzy jako doma.
Tvořte a editujte i během přehrávání
Pro Tools umožňují provádět aktualizace stop, výběr časové osy, mazat/přidávat předvolby a automatizace během přehrávání a to s větší plynulostí než kdykoli předtím. Bez přerušení přehrávání můžete také vkládat, přesouvat nebo odebírat plug-iny a provádět změny v I/O. Kromě toho můžete upravit počáteční a koncový bod výběru smyčky nebo časové osy, můžete libovolně experimentovat s efekty, předvolbami a tak dále. Máte tak okamžitou kontrolu a zpětnou vazbu o provedených změnách.
Skládejte hudbu s výkonnými MIDI nástroji
Pro Tools jsou prémiovým nástrojem pro nahrávání a zpracování audia, ovšem díky nedávným rozšířením jsou také silným nástrojem pro práci a tvorbu v MIDI. ProTools nyní podporují až 1024 MIDI stop - což je dvojnásobek oproti dřívějším verzím. Displej pro vizualizaci MIDI zobrazuje noty a akordy v reálném čase již při přehrávání na MIDI kontroleru. Vylepšené MIDI merge umožňují plynulé slučování nové a stávající automatizace MIDI CC. Úpravy MIDI jsou rychlejší a jednodušší než kdykoliv předtím a to i díky nový klávesovým zkratkám.

Nízké nároky na systém díky funkcím Track Commit a Track Freeze
Pro Tools Track Commit vytvoří kopii vaší stopy včetně všech processingů, úprav a automatizací aby uvolnil výpočetní zdroje. Track Commit můžete vložit v libovolném bodu přehrávání na libovolnou signálovou cestu. Řekněme, že máte na stopě zpěvu nasazenou korekci výšky a chanel strip pro další korekce. Můžete vytisknout pouze kopii již naladěného vokálu, aniž byste zahrnuli další zpracování, v našem příkladu je to channel strip. Můžete tak dál pracovat s korekcemi channel stripu ovšem s již naladěným vokálem a tedy velikou úsporou výpočetní jednotky, které jste ulehčili o processing korekce výšky v reálném čase. Stejně tak ale můžete vytisknout veškerá zpracování a uvolnit DSP zdroje ještě výrazněji.
Track Freeze výrazně uvolní DSP tím, že celou vaši stopu renderuje za běhu. Pokud vaše stopa nepotřebuje další úpravy, je to skvělý způsob, jak maximalizovat výpočetní zdroje při rozsáhlých mixech a desítkami stop. Funguje dokonce i na pomocných aux stopách a virtuálních nástrojích s více výstupy! Stejně jako v případě Track Commit můžete zmrazit stopu v libovolném bodu přehrávání kdekoliv na signální cestě. Aktivujte Track Freeze z Track Menu na horní liště, či pravým klikem myši a nebo ikonkou sněhové vločky v záhlaví každé stopy. Deaktivujte stejným způsobem. Sněhová ikona indikuje zda je stopa zmrazená či nikoliv. Tuto funkci můžete požít také pro hromadné zmrazení/rozmrazení několika stop zároveň.

Vylepšená vizualizace průběhů signálu a vylepšení sdružených crossfade “batch fade” pro rychlé úpravy
Nástroje editace byly vždy silnou konkurenční zbraní ProTools. Vylepšená vizualizace křivek vám umožní přesnou kontrolu střihů. Nastavit prolínání střihů celé stopy ale můžete nastavit najednou pomocí jediného okna. Díky funkci batch fade v jediném okně nastavíte čas a průběh trvání fade in/out a stejně tak křížové prolínání střihů uvnitř celého tracku. V nabídce je mnoho přednastavených možností, ukládat ovšem můžete i vlastní presety. Tyto funkce znamenají ohromnou úsporu času, kdy se nemusíte zabývat každým jednotlivým střihem a napojením.

Vytvořte křivky křížového prolnutí (crossfade) přímo v editačním okně
Nyní můžete křivky zesílení, zeslabení (fade in/out) a křížového prolnutí nastavit přímo v editačním okně. Zvolte funkci smart tool z nástrojové lišty, umístěte kurzor na požadované místo a poté tažením doleva či doprava (dle pozice a zvolené funkce) upravte křivky zeslabení a prolnutí v reálném čase.
Spojte se a spolupracujte se zvukovými profesionály z celého světa
Avid Cloud Collaboration vás propojí s dalšími hudebníky, producenty a zvukovými inženýry z celého světa. Poskytuje potřebné nástroje, pracovní postupy a odbornou podporu na dálku, která vám pomůže stále se posouvat kupředu. Bez ohledu na to v kterém koutě světa vaši spolupracovníci jsou, je to jako pracovat v jednom studiu!
Pracujte s úžasnou sbírkou výkonných 64bitových AAX plug-inů
Balíček Avid Complete Plug-in Bundle je nyní součástí všech licencí Pro Tools. Tento balíček zahrnuje všechny audio plug-iny z nabídky AVID. Najdete mezi nimi klasické kompresory, ekvalizéry, studiové efekty, stompboxy, reverby, kytarové zesilovače a mnoho dalších. Máte tak všechny potřebné nástroje a efekty špičkové úrovně na jednom místě.
Přidejte do svých mixů analogovou duši pomocí modulu HEAT
Pro Tools zahrnují také funkci/plug-in HEAT, kterou Avid vyvinuli spolu s legendárním zvukovým designérem a inženýrem Dave Hillem. Funkce HEAT do vašeho mixu vnese analogový harmonický zvuk magnetofonového pásu. Každý zvuk se pak rozjasní a získá unikátní charakter. Plug-in HEAT můžete použít zvlášť pro každou stopu vašeho mixu, ale i na koncové sumační stopě pro provázání a jemnou saturaci celého mixu. Úroveň a barvu HEAT lze individuálně ovládat pomocí Drive a Tone knobů. Drive věrně emuluje nelineární zpracování magnetického pásu a dodává vašemu zvuku harmonickým prvek, který se přirozeně vyskytuje u elektronkových obvodů. Získáte tak mohutný tón, který vyhlazuje nežádoucí vysokofrekvenční přechody.  Ovládání Tone mix zase příjemně projasní dodá konkrétnost, stejně tak ale otočením do záporných hodnot dokáže potlačit nepříjemné vysoké frekvence se kterými se setkáte např. u overheadů, či kytar. Funkce HEAT do vašeho mixu intuitivně vnese celou analogovou magii.
Roční předplatné
Roční předplatné Pro Tools vám poskytuje celoroční přístup k Pro Tools a standardní podporu Avid, která zahrnuju bezplatně všechny budoucí aktualizace softwaru a odbornou zákaznickou podporu.
Klíčové vlastnosti:

Průmyslový standard pro úpravu a tvorbu audia
Kompatibilní s Mac i PC
Upravujte, editujte i během přehrávání v reálném čase
Podporuje až 1024 MIDI stop, což je dvojnásobek oproti dřívějším verzím
Okno pro práci s MIDI zobrazuje noty a akordy při přehrávání na MIDI kontroleru v reálném čase
Vylepšené slučování MIDI nabízí plynulé slučování nově provedené a již existující automatizace MIDI CC
Pomocí směrových šipek na klávesnici pohodlně přecházejte na následující či předchozí MIDI notu pro superrychlou editaci MIDI
Pole pro název stopy při výběru nové stopy zrychluje pojmenovaní stop a snadnou orientaci v mixu
Hromadné přejmenování stop a klipů
Výkonný zvukový engine poskytuje vynikající správu  a úsporu výpočetní paměti
Fnkce Track Commit a Track Freeze umožňují nižší náročnost na systém a DSP při rozsáhlých mixech s vysokým počtem stop
Vylepšená vizualizace značně zjednoduší veškerou editační práci
Snadná práce s fade in/out a crossfade přímo z editačního okna
Funkce Batch Fade pro sdružené ovládání všech křížových přechodů a fade in/out z jediného okna
Funkce Grid Toggle usnadňuje přepínání mezi režimy Grid a Slip
Tandemové Trimming umožňuje oříznutí začátku a konce dvou sousedících klipů současně
Clip Overwrite Indicator vás upozorní v případě, posunutí audio stopy přes jinou stopu, i když je momentálně mimo obrazovku
Soundbase využívá tagy k usnadnění lokalizace zvukových souborů a smyček
Ještě rychlejší summing (bounce) zefektivňuje pracovní postup a uvolňuje zdroje
Unified media engine nativně podporuje více formátů videa v HD
Propojení s celým světem hudebních odborníků díky Avid Cloud Collaboration
Kompatibila s Avid Media Composer a dalšími media-production workflows
Prohlížeč pracovního prostoru umožňuje rychlou a jednoduchou navigaci v projektu
Intuitivní klávesové zkratky, převzaté z jiných běžně používaných programů značně urychlují práci
Vytvářejte automatizace již při záznamu zvuku, stejně jako v dobách analogového magnetického pásu
Až 128 stop při 44,1/48kHz a až 32 kanálů simultánního I / O
Více než 70 bundled plug-in, efektů a virtuálních nástrojů
Automatická kompenzace zpoždění zajišťuje přesné míchání s minimálními fázovými problémy
Multitrack Beat Detective a Elastic Audio srovná každou rytmickou nepřesnost a zaručí správný timing napříč všemi stopami
Score Editor a MIDI Editor poskytují komplexní možnosti skládání
Kombinujte různé typy zvukových souborů a formátů v jedné relaci bez konverze formátu
Clip Gain nabízí dynamickou flexibilitu volume a plnou integraci s programem Media Composer
Plná podpora řady Artist a dalších kontrolerů vybavených EUCON
Čtení a záznam z/na flash disk, systémů RAID, síťových jednotek a serverových úložišť
Podpora formátů OMF / AAF / MXF
Zahrnuta je také podpora souborů MP3, iTunes a SoundCloud

Odkaz na stránky výrobce AVID PRO TOOLS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AVID PRO TOOLS

Něco o výrobci:
Americká firma, která patří ke špičce systémového řešení v oblasti záznamu a editace zvuku na počítači. Produkty známé pod značkou ProTools.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :