Nákupní košík
0
 

BEHRINGER B 1800D PRO - aktivní subbas 1000W

 
BEHRINGER B 1800D PRO
 
 
BEHRINGER B 1800D PRO
 
BEHRINGER B 1800D PRO
 
(s DPH)

13 970 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER

 • aktivní subwoofer RMS 1000W 6 Ohmů
 • 18" reproduktor s dlouhou výchylkou
 • 35Hz-150Hz
 • max. SPL 127dB (1m)
 • vestavěný crossover
 • přepínač fáze
 • high-cut filter
 • Bass Boost - zdůraznění nízkých frekvencí
 • limiter
 • zesilovač Class-D

 

Aktivní subwoofery EUROLIVE B1500D-PRO a B1800D-PRO jsou předurčeny se stát novým standardem v oblasti reprodukce nízkých frekvencí.
Tito dravci, naplnění neuvěřitelnou sadou profesionálních funkcí, poskytují extrémní úrovně nízkofrekvenční razance s takovým druhem definice věrnosti a čistoty, která je obvykle vyhrazena mnohem větším systémům.


Zesilovače třídy D (se spínacími napájecími zdroji) budí na zakázku navržené nízkofrekvenční budiče pro zvukově optimalizovaný výstup. A nejlepší na tom všem je, že tyto nové systémy B1500D-PRO a B1800D-PRO poskytují mnohem lepší poměr výkon/hmotnost než mnoho konkurenčních aktivních subwooferů. Buzeno 1400 watty - v 15" nebo 18" verzi podle vaší volby. Jako vždy reproduktory vyrábí firma BEHRINGER ve vlastní továrně.
Jednoduše řečeno, tyto za provozu chladné systémy jsou mnohem lehčí, což velice usnadňuje jejich přepravu a ustavení - a náš nekompromisní návrh znamená, že dostáváte úžasně hluboké basy rozechvívající hruď, které udrží večírek v plném proudu po celou dlouhou noc. Přidávají potřebný spodek vašemu aktivnímu plnorozsahovému reproduktorovému systému.
 
Co je to technologie třídy D?
Na rozdíl od relativně nepřetržitého provozu jako v případě obvodů třídy AB, zesilovače třídy D se zapínají a vypínají tisíckrát za sekundu, aby dodávaly výkon, jen když je třeba. Jinak řečeno, zesilovač je buď zcela zapnutý, nebo zcela vypnutý, což značně snižuje ztráty výkonu výstupních zařízení, které se mění na teplo. Méně tepla znamená, že naše zesilovače nepotřebují masivní chladiče a můžeme je udělat lehčí. Naše nekompromisní konstrukce znamená, že systémy B1500D-PRO a B1800D-PRO poskytnou plný výkon s neuvěřitelnou věrností po celou dlouhou noc, bez potřeby delších odpočinkových cyklů.
Pokud se používají spolu se spínacími napájecími zdroji, které nevyžadují velké a těžké transformátory, naše zesilovače třídy D poskytují ohromně dynamicky razantní a věrný zvuk. Výsledné reproduktorové systémy jsou mnohem lehčí, což usnadňuje jejich přepravu a usazení.
 
Převodníky navržené na zakázku
Převodníky (woofery a tweetery) jsou jedinou částí zvukového systému, který skutečně slyšíte, a proto jsme si nic neusnadnili. My své převodníky vyvíjíme a vyrábíme na zakázku od samého začátku. Nejen navíjíme své vlastní kmitací cívky, ale zpracováváme i papírovinu do kuželů a dokonce obrábíme své vlastní základové desky. To nám umožňuje mít pod kontrolou kvalitu a, upřímně řečeno, vyrábět lepší komponenty.
 
Převezměte kontrolu
Systémy B1500D-PRO a B1800D-PRO mají vyvážené XLR vstupy a výstupy, jakož i vyvážené PRŮCHOZí XLR jacky pro připojení dalších skříní. Knoflík BOOST FREQUENCY je učen pro korekci frekvence v rozsahu mezi 45 a 90 Hz. Aktivujte přepínač BOOST pro posílení vámi zvolené frekvence o 6 dB. Tyto subwoofery jsou rovněž vybaveny otočným ovladačem HIGH CUT pro regulaci vysokých frekvencí pro zesilovač subwooferu. Tento HIGH CUT ovladač neovlivňuje PRŮCHOZí signály, ale jen signály směrované do subwooferu (ovlivňuje však signály vysílané skrze výstupní zásuvky subwooferu, aby se dostaly do plnorozsahových reproduktorů). Knoflík LEVEL (úroveň) řídí vstupní zisk a přepínač PHASE (fáze) obrací výstupní fázi s cílem kompenzovat zrušení frekvence mezi subwooferem a satelitními reproduktory. LED kontrolky přehledně indikují stav včetně napájení, přítomnosti signálu a přetížení vstupů.
 
Jaký reproduktor potřebuji?
Jak už jste si pravděpodobně všimli, tyto subwoofery vyrábíme se dvěma různými velikostmi wooferů. Který z nich je pro vás ten pravý? 18" woofer má větší povrchovou plochu, kterou hýbe vzduchem, než 15". Pokud zařizujete zvuk pro malé jazzové combo v malém jazzovém klubu, vším, co potřebujete, by mohl být systém B1500D-PRO. Jestliže pouštíte bušící techno zvuky v nočním klubu bez míst k sezení, lepší volbou by mohl být systém B1800D-PRO.
 
Hodnota
Mnoho výkonu, nízkou hmotnost, úžasný zvuk, značnou trvanlivost a cenovou dostupnost - to vše získáte se systémy B1500D-PRO a B1800D-PRO. Vyzkoušejte tyto technicky vyspělé „namakané bouchače" u svého nejbližšího prodejce BEHRINGER a nechte předefinovat vaše hloubky.

Přítomnost zesilovače:
Aktivní se zabudovaným zesilovačem
Reproduktor:
Reproduktor 18"
Výkon RMS:
Nad 500W
Hnízdo na stojan:
Ano
Zabudovaná vyhýbka:
Ano

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :