Nákupní košík
0
 

BEHRINGER B 2 PRO - studiový kondenzátorový mikrofon

 
BEHRINGER B 2 PRO
 
 
BEHRINGER B 2 PRO
 
BEHRINGER B 2 PRO
 
(s DPH)

4 066 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Studiový kondenzátorový mikrofon, dvojitá membrána, přepínatelná směrová charakteristika kardioidní nebo kulová, odpružený úchyt, větrná ochrana, transportní pouzdro
Zpěváci i majitelé studií budou ohromeni jeho nekompromisním zvukem a dalším vybavením, jako je např. horní propust a přepínatelné charakteristiky. B-2 PRO mírně zdůrazňuje pásmo 12 kHz, čímž posiluje “živost” zvuku, takže často ani není nutné dodatečné zpracování ekvalizérem, které by zvýšilo šumové pozadí nahrávky. B-2 PRO nabízí tak vítanou průzračnost zvuku, kterou jinak nabízejí jen high-endové kondenzátorové mikrofony s velkou membránou. Hlavní funkce: volitelná směrovost - kardoidní, všesměrová nebo osmičková. Horní propust odstraňuje rušivé nízké kmitočty a zabudované stínění omezuje vliv vysokofrekvenčního rušení. Při zpracování hlasitých signálů lze využít přepínatelný útlumový článek 10 dB. Frekvenční rozsah je 20Hz až 20kHz a citlivost má 16mV/Pa. Napájení je fantomové 48V. Mikrofon se dodává v odolném kufříku včetně odpružené úchyt,ky a molitanové větrné ochrany.
Přítomnost USB:Bez USB
Typ mikrofonu:
Velkomembránové

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :