Nákupní košík
0
 

BEHRINGER B 207 MP3 - aktivní 150wattový 6,5“ PA/monitorový reproduktorový systém s MP3 přehrávačem

 
BEHRINGER B 207 MP3
 
 
BEHRINGER B 207 MP3
 
(s DPH)

6 650 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Víceúčelový 150wattový aktivní reproduktor pro monitorování vokálů a kláves, multimédia, tiskové konference, domácí nahrávací studia atd.

Součástí je vysoce výkonný MP3 přehrávač pro přehrávání zvukových souborů z USB klíčenky

Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost 5kg

Prvotřídní 6,5“ kvalita, plnorozsahový budič pro vynikající akustický výkon

Čtyřkanálový mixážní pult s ultranízkým šumem a třípásmovým ekvalizérem

Tři „neviditelné“ mikrofonní předzesilovače s fantomovým napájením pro kondenzátorové mikrofony a jeden nástrojový vstup (není nutné žádné DI)

Vyhrazený stereofonní vstup pro klávesové nástroje, MP3, CD atd.

 

„Průchozí“ konektor XLR s přepínačem mikrofon/linka pro připojení více systémů B207MP3

Systém pro montáž na mikrofonní stojan, pro použití se stojanem a mikrofonním jeřábem

Integrovaný omezovač pro maximální kontrolu nad systémem a ochranu reproduktoru

Vnitřní spínací napájecí zdroj pro zvuk bez šumu, vynikající přechodovou odezvu a velmi nízkou spotřebu energie

Supertuhá a nárazuvzdorná skříň s připevněným horním držadlem na přenášení

Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost

Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany

 


Popis

 


Vzali jsme to, co si již lidé oblíbili na našem nejprodávanějším PA/monitorovém reproduktorovém systému B205D, přidali další kanál, zvětšili reproduktor a vestavěli MP3 přehrávač, což vám umožňuje přehrávat své oblíbené skladby přímo z USB klíčenky. A náš nový systém EUROLIVE B207MP3 je tak lehký, že jej lze namontovat na mikrofonní stojan a namířit přímo na vaše rty – což vám umožňuje poslouchat sama sebe jako nikdy dříve. Ale nenechte se malými rozměry oklamat – systém B207MP3 poskytuje kvanta vysoce věrného zvuku a slouží nejen jako PA systém pro vaše důvěrnější vystoupení a schůze – dodává se s funkcemi, které vás prostě ohromí!

 

Tajemství úžasného zvuku systému B207MP3
Díky naší revoluční technologii zesilovačů třídy D a spínacím napájecím zdrojům uvnitř, systémy B207MP3 nejen dobře znějí, ale také váží mnohem méně než většina konkurenčních aktivních reproduktorů. Pumpují 150 těch nejčistších a nejrazantnějších wattů, jaké jste kdy slyšeli z kompaktního reproduktoru, a můžete k nim připojit další aktivní reproduktorové systémy pomocí praktické průchozí zásuvky. Vestavěný čtyřkanálový mixážní pult akceptuje vstupy XLR, TRS a RCA a kanál č. 2 využívá přepínatelný nástrojový vstup – není nutné žádné DI! Jednoúčelový třípásmový ekvalizér (hloubky/středy/výšky) umožňuje snadnou a přitom účinnou regulaci zabarvení.

 

Nechte zvuk znít tam, kde chcete
Prostorová omezení často znemožňují umístění monitorových klínů plné velikosti tam, kde by byly nejprospěšnější – a pasivní monitory vyžadují mnoho externích zesilovačů a zařízení na zpracování zvuku, aby správně fungovaly. To vše znamená stěhování dalšího a dalšího vybavení, a pokud přesně nevíte, co děláte, můžete pasivní monitory snadno poškodit připojením příliš velkého nebo příliš malého výkonu, což je ještě horší. V případě systému B207MP3 jsme udělali všem dohadům konec tím, že jsme každý reproduktor vybavili vlastním 150wattovým zesilovačem třídy D, speciálně navrženým tak, aby se dokonale hodil k 6,5“ neodymovému budiči vyvinutému na zakázku.

 

Na zakázku navržené budiče
Podívejme se na ně; budiče (jinak známé jako vlastní reproduktory) jsou jedinou částí zvukového systému, kterou skutečně slyšíte. Zatímco někteří z našich konkurentů svěřují vývoj reproduktorů jiným, my ty své vyvíjíme a vyrábíme na zakázku od samého začátku. Navíjíme své vlastní kmitací cívky, zpracováváme papírovinu do kuželů a dokonce obrábíme své vlastní základové desky a rámy reproduktorů. To nám umožňuje mít pod kontrolou kvalitu, udržet nízké výrobní náklady a, upřímně řečeno, vyrábět lepší komponenty. Prvotřídní plnorozsahový 6,5“ neodymový budič byl speciálně navržen a optimalizován pro výhradní použití v systému B207MP3.

 

Hodnota
Systém EUROLIVE B207MP3 poskytuje vysoce kvalitní zvuk, nabízí ohromnou funkčnost a univerzalitu za překvapivě nízkou cenu. Porovnejte systém B207MP3 s konkurencí a pořiďte si BEHRINGER, abyste ušetřili! Ještě dnes podejte on-line objednávku!Rozměry: 218 × 356 × 254 mm
Hmotnost: 5,1 kg

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :