Nákupní košík
0
 

BEHRINGER HA 4700 - sluchátkový zesilovač

 
BEHRINGER HA 4700
 
 
(s DPH)

3 683 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


POWERPLAY® PRO 4-kanálový profesionální víceúčelový sluchátkový zesilovač, 2 pásmový EQ na každém vstupu, zvýšený výkon, 1/4" TRS a XLR

Jako pokračování úspěšné řady sluchátkových zesilovačů POWERPLAY uvádí v těchto dnech na trh firma Behringer nový model HA4700. Tento nástupce populárního HA 4600 je na každém ze čtyřech výstupních kanálů vybaven dvoupásmovými korekcemi, přimíchatelným pomocným vstupem (AUX In), tlačítky MUTE pro každý kanál a přepínačem funkčních módů (stereo/dual mono). Vstupní jednotka má vlastní indikátor i regulátor vstupní úrovně, podobně jako každá výstupní jednotka. Samozřejmostí jsou symetrické vstupy i výstupy (XLR i jack), takže je možné připojit další zařízení (např. další sluchátkový zesilovač nebo výkonový zesilovač). Novinkou u tohoto modelu je možnost připojit sluchátka (resp. několik sluchátek) s celkovým snížením impedance až na 8 ohmů, aniž by došlo k újmě na zdraví přístroje.

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :