Nákupní košík
0
 

BEHRINGER HPX 2000 - DJ sluchátka

 
BEHRINGER HPX 2000
 
 
(s DPH)

551 Kč

Na dotaz

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


DJ sluchátka, 64 Ohmů, 20Hz-20kHz, citlivost 110dB/1kHz

DJ sluchátka HPX2000 s vysokým rozlišením jsou určena pro náročné aplikace při živém vystupování i při použití doma. Nekompromisní výkon díky skvělému průběhu kmitočtové charakteristiky a díky vysoce účinným reproduktorovým vložkám s kobaltovými magnety s jednostranným vývodem šňůry s kabely z bezkyslíkaté mědi. S těmito sluchátky dostáváte super průzračné výšky, basy s vysokým rozlišením a ultra široké kmitočtové pásmo. Tato sluchátka s kulatými otočnými a sklopnými mušlemi s ultra odolnou konstrukci náhlavního mostu poskytují vysoký komfort užívání.

- kulaté náušníky s vložkou měniče průměr 40 mm
- otočné a sklopné mušle
- frekvenční rozsah 20 Hz-20 kHz
- max. výkon 100 mW
- impedance 64 Ohm
- citlivost 110 dB @ 1 kHz
- jednostranný přívodní kabel délky 2 m
- konektor 1/4“ Jack stereo.


Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :