Nákupní košík
0
 

BEHRINGER RX 1602 - víceúčelový nízkošumový linkový mixer

 
BEHRINGER RX 1602
 
 
(s DPH)

4 802 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


EURORACK® PRO Víceúčelový nízkošumový linkový mixer, 1 x 19", 16 vstupů, úrovně +4/-10, monitor, FX Send po skupinách, mute tlačítka, indikace přebuzení

Mixážní pult EURORACK PRO RX1602 s 16 linkovými vstupy v mudulu 1U představuje profesionální víceúčelový nástroj, který lze využít např. pro předmíchání kláves, jako monitorovací mix k vícestopému rekordéru, převodník úrovně, pult k předmíchání efektů apod. K dispozici je 16 symetrických linkových vstupů s vysokou úrovňovou rezervou pro individuální stereo či mono provoz každé sekce.

Nízkošumová koncepce obvodů (ULN) umožňuje dosažení nejvyšší možné úrovňové rezervy a naprosto průzračného zvuku. Ovladače balance a úrovně doplněné selektorem provozní úrovně +4/-10 na každém kanále, výstupy monitor/FX každé sekce a globální Master umožňují flexibilní monitoring, záznam nebo mix efektů. K vyššímu komfortu přispívá osvětlené tlačítko “mute” každé sekce doplněné indikací “clip”. Jakostní potenciometry ALPS® s definovanou polohou zaručují dlouhodobou spolehlivost a stíněný toroidní transformátor minimalizuje rušení. RX1602 je v případě nutnosti dalších vstupů dokonalým mixpultem s brilantním zvukem — přesně to co hledáte!

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :