Nákupní košík
0
 

BEHRINGER SX 2442 FX - mixážní pult řady SX

 
BEHRINGER SX 2442 FX
 
 
BEHRINGER SX 2442 FX
 
(s DPH)

13 993 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Nová série mixážních pultů řady SX (2442FX a 3242FX) nahrazující starší modely SL (2442FX a 3242FX), řada SX přijala osvědčené MIC přezesilovače a ekvalizaci z úspěšné řady Xenyx.

 

Mixážní pult je vybaven 16 mikrofonními předzesilovači řady XENYX. Mono-vstupní kanály jsou vybaveny vstupem INSERT, 3-pásmovým ekvalizérem s low-cut filtrem, dvěmi sběrnicemi FX, dvěmi sběrnicemi AUX, tlačítkem MUTE a 60 mm faderem pro ovládání výstupní úrovně signálu z kanálu.


Dva vstupní stereo kanály jsou vybaveny 3-pásmovými parametrickými ekvalizéry, dvěmi sběrnicemi FX a dvěmi sběrnicemi AUX, tlačítkem MUTE a 60 mm faderem pro ovládání výstupní úrovně signálu z kanálu. Další dva vstupní stereo kanály obsahují pouze sběrnice AUX1 a 2 a otočný potenciometr pro ovládání výstupní úrovně.
Pult je vybaven čtyřmi podskupinami GROUP 1-4, hlavním výstupem MAIN a MONO s 60mm fadery, 12-úrovňovým LED indikátorem výstupní úrovně a CD/TAPE IN/OUT.


V hlavní sekci nalezneme oktávový grafický ekvalizér a dva 24-bitové digitální multi-efektové procesory se 100 různými továrními presety obsahujícími veškeré základní zvukové efekty.

 

 

Technické parametry:

 

 • mono IN: 16x (mikrofonní - XLR nebo linkový vstup - 6,3mm TRS „Jack")
 • stereo IN: 5x (2x symetrický/nesymetrický 6,3mm TRS „Jack" nebo RCA)
 • EQ: 3-pásmový parametrický + low-cut filtr (80Hz), grafický (oktávový)
 • FX: duální; 46kHz, 24bit
 • Phantom: +48V
 • výstupy: Main, sluchátkový, 2xFX Send, 2xAux, Mono Out, Group1-4
 • napájení: 230V~/50Hz; 2A
 • rozměry: 100mm x 682mm x 410mm
 • hmotnost:6 kg

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :