Nákupní košík
0
 

BEHRINGER VQ 1800 D - aktivní subwoofer 500W

 
BEHRINGER VQ 1800 D
 
 
BEHRINGER VQ 1800 D
 
(s DPH)

7 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 
 • výkonný 18" reproduktor s velkým zdvihem a vysokoteplotní kmitací cívkou poskytuje neuvěřitelně precizní basy, které vám zrychlí pulz 
 • dokonalá reprodukce ultranízkých frekvencí pro nepřekonatelnou razanci a dopad 
 • nejmoderněj ší 500 wattový zesilovač třídy D s komplexními ochranami: proti přebuzení, přehřátí a zahlcení (clip)  
 • vestavěný stereofonní crossover poskytuje horní propustí filtrované výstupy pro plnorozsahové reproduktory   
 • laditelný a přepínatelný posilovač basů a fázový přepínač pro maximální nízkofrekvenční výkon   
 • proměnné řízení potlačení vysokých frekvencí (high cut) pro dokonalé vyladění zvuku   
 • řízení úrovně subwooferu pro nastavení rovnováhy mezi subwooferem a plnorozsahovými reproduktory  
 • LED kontrolky Napájení, Signál a Clip pro dokonalé monitorování   
 • inteligentní omezovač pro maximální akustický výkon a ochranu wooferu   
 • vnitřní spínací napájecí zdroj pro zvuk bez  šumu, vynikající přechodovou odezvu a velmi nízkou spotřebu energie   
 • tyčová objímka pro montáž na komerční distanční tyče   
 • ergonomicky tvarovaná držadla pro snadnou přepravu   
 • robustní ocelová mřížka pro optimální ochranu reproduktoru   
 • vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zaji šťují dlouhou životnost  
 • vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany

 

 

Aktivní subwoofery EUROLIVE VQ1800D a VQ1500D jsou ideální pro přidání výrazného basového podkladu k výbavě DJ a klubů.

Tyto malé a výkonné přístroje, naplněné neuvěřitelnou sadou profesionálních funkcí, poskytují spoustu nízkofrekvenční razance s tím druhem definice věrnosti a čistoty, která je obvykle vyhrazena mnohem větším systémům.

 

 

Technologie třídy D

Namísto relativně nepřetržitého provozu, jako mají obvody třídy AB, jsou zesilovače třídy B buď úplně zapnuty, nebo zcela vypnuty, což výrazně snižuje energetické ztráty uvolňované ve formě tepla. Menší tvorba tepla znamená, že naše zesilovače nepotřebují velké chladiče a všechnu tu zbytečnou hmotnost navíc. Náš nekompromisní design umožňuje, aby subwoofery řady VQ dodávaly maximální výkon s neuvěřitelnou věrností po celou noc. Pokud se používají spolu se spínacími napájecími zdroji, které nevyžadují velké a těžké transformátory, naše zesilovače řady VQ třídy D poskytují ohromně razantní a věrný zvuk. Výsledné reproduktorové systémy jsou mnohem lehčí, což usnadňuje jejich přepravu a usazení.

 

 

Převodníky navržené na zakázku

Převodníky (woofery a tweetery) jsou jedinou částí zvukového systému, který skutečně slyšíte, a proto jsme si nic neusnadnili. My své převodníky vyvíjíme a vyrábíme na zakázku od samého začátku. Nejen navíjíme své vlastní kmitací cívky, ale zpracováváme i papírovinu do kuželů a obrábíme své vlastní základové desky. To nám umožňuje mít pod kontrolou kvalitu a, upřímně řečeno, vyrábět lepší komponenty.

 

 

Převezměte kontrolu

Systémy VQ1800D a VQ1500D mají vyvážené XLR vstupy a výstupy, jakož i vyvážené průchozí XLR konektory pro připojení dalších skříní. Knoflík Boost Frequency je učen pro korekci frekvence v rozsahu mezi 40 a 90 Hz. Aktivujte přepínač Boost pro posílení vámi zvolené frekvence o 6 dB. Tyto subwoofery jsou rovněž vybaveny otočným ovladačem High Cut pro regulaci vysokých frekvencí (70–150 Hz) pro zesilovač subwooferu. Otočný ovladač High Cut neovlivňuje průchozí ani výstupní signály, ale pouze signály směřující do subwooferu. Knoflík Level (úroveň) řídí vstupní zisk a přepínač Phase (fáze) obrací výstupní fázi s cílem kompenzovat zrušení frekvence mezi subwooferem a satelitními reproduktory. LED kontrolky přehledně indikují stav včetně napájení, přítomnosti signálu a omezení.

 

 

Jaký reproduktor potřebuji?

Jak už jste si pravděpodobně všimli, subwoofery řady VQ vyrábíme se dvěma různými velikostmi wooferů. Který z nich je pro vás ten pravý? Basové reproduktory, například ty používané v subwooferech, vytváří razanci a nárazy pohybem vzduchu. 18" woofer má asi o 30 % větší plochu než 15", takže dokáže pohybovat mnohem větším sloupcem vzduchu. Jestliže vytváříte zvuk pro malou jazzovou kapelu v nočním klubu, budete možná potřebovat pouze jeden VQ1500D. Ale jestliže vytváříte pulzující taneční mix pro velkou skupinu pouze stojících lidí, budete pro to možná potřebovat dva nebo víc VQ1800D.

 

 

Hodnota

Výkon, přenosnost a úžasná kvalita zvuku; to vše získáte s EUROLIVE VQ1800D/VQ1500D — a za stejně úžasnou cenu. Vyzkoušejte si tato zázračná nízkofrekvenční zařízení u svého prodejce BEHRINGER, nebo si je objednejte ve svém oblíbeném e-shopu. Zkušenost vás posune!

 

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program. /div


Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :