Nákupní košík
0
 

BEHRINGER X32 - digitální mixážní pult

 
BEHRINGER X32
 
 
BEHRINGER X32
 
BEHRINGER X32
 
BEHRINGER X32
 
(s DPH)

63 100 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Nový X32 je 32 kanálový digitální mixážní pult vybavený dvěma samostatně přiřaditelnými skupinami 100mm dlouhých motorizovaných faderů. Díky samostatnému přiřazování mohou na pultu pracovat i dva lidé zároveň, což je mimochodem stejná filosofie jakou najdeme na digitálních konzolích MIDAS PRO3. V první skupině je 16 faderů a v druhé zbylých osm. Stereofonní návraty z efektů mají samostatné ovládání pomocí čtyř enkodérů na pravé straně pultu. Kromě 16-ti mix sběrnic nabízí nový digitál také digitální matici s insertovatelnými výstupy, DCA podskupiny, zpožďovací linky na všech výstupech a osm MUTE GROUP skupin. Podobně jako u řady pultů jiných výrobců také X32 má virtuální efektový rack s osmi pozicemi pro uživatelské efekty a veškeré nastavení pultu je možné ukládat a načítat ze scén.


Původní malý LCD display známý z DDXka nahradila krásně přehledná barevná TFT zobrazovka s vysokým rozlišením, doplněná metry a šesti enkodéry pro ovládání parametrů (efekty, routing atd). Ovládání ekvalizérů kanálů se přesunulo na přehledný ovládací panel, kde máte k dispozici veškeré nastavení příslušného kanálu jako jsou vstupní citlivost, ekvalizér, dynamika (gate i kompresor) a samozřejmě odesílání signálu do AUX. Kromě analogu je možné připojit výstupní signál také digitálně bez zpoždění DA převodem a to buď ve formátu AES-EBU nebo přímo poslat na jeviště pomocí 48mi kanálového digitálního páráku. Přenosovým formátem je v tomto případě standard AES50, tedy stejný formát, jaký používá pro své digitály firma MIDAS.


Pro studiové účely je možné digitální mixážní pult Behringer X32 dále rozšířit připojením digitálního poslechového distributoru P-16, čímž uživatelé získají možnost namíchat si sami svůj vlastní poslech. Poslední možností rozšíření je systém expanzních karet, který nabízí další přídavná rozhraní všech populárních formátů jako jsou FireWire a USB2. Pomyslnou třešničkou na dortu je nejenom plná MIDI implementace (X32 se tak bude dát použít i jako kontrolér), ale i možnost záznamu na přenosnou paměťovou klíčenku (USB).

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :