Nákupní košík
0
 

BLACKSTAR Fly 3 mini Amp - 3W mini kombo na baterie

 
(s DPH)

2 180 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Mini kytarové kombo Blackstar FLY 3 Mini Amp přináší požitek z hraní a zvuk, jaký byste čekali u pravého cvičného kytarového zesilovače! V britském časopise "Total Guitar" testoval toto mini kombo Michael Brown se závěrem: "... zní stejně dobře jako čtyřikrát větší cvičný zesilovač".

 

Modelem FLY 3 je cvičný kytarový zesilovač se dvěma plnohodnotnými kanály, vybavený digitální funkcí Tape Delay, vstupem MP3/Line In pro přehrávání a společností Blackstar patentovaným EQ přepínačem ISF pro optimalizaci zvuku a sluchátkovým výstupem s vysoce věrnou simulací reproduktorů.

Volitelný externí reprobox Blackstar FLY 103 dokáže mini kombo FLY 3 proměnit v nefalšovaný stereofonní zesilovač, který lze stejně dobře použít i jako audio monitor u PC.

 

Přehled parametrů a funkcí:

FLY 3 Mini Amp
- 3 watty
- 2 kanály
- zvuk pravého zesilovače
- digitální Tape Delay
- patentovaný přepínač ISF
- MP3/Line In
- možnost bateriového nebo síťového provozu (s volitelným síťovým adaptérem)
- výstup Emulated Out pro cvičení či nahrávání bez rušení okolí
- 3" reproduktor


Odkaz na stránky výrobce BLACKSTAR.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BLACKSTARNěco o výrobci:
Blackstar Amplification založili Ian Robinson a Bruce Keir. Tito dva elektroinženýři pracovali v R & D (research and development, tedy výzkum a vývoj) oddělení Marshall. Z této firmy v roce 2004 odešli, aby naplnili své vize a založili svou vlastní značku Blackstar. Pro spoustu lidí může být takový krok překvapivý, vždyť co může být lepšího než pracovat pro takovou legendu? Jak řekl Ian Robinson v rozhovoru pro časopis Guitarist Magazine: „Pracovat pro maršála je určitě skvělé, je to privilegium. Ale je nutné si uvědomit, že lidé mají o marshallech konkrétní představu, kterou je nutné respektovat. Zesilovače musí vypadat a znít jako Marshall. Spolu s Brucem jsme měli spoustu nápadů, ale věděli jsme, že nejsou vhodné pro Marshall. Postupně jsme došli k tomu, že je můžeme realizovat, pouze když založíme svou značku. Chtěli jsme být v tom, co děláme, výjimeční a chtěli jsme využít plného potenciálu práce společného designérského týmu.“ Tři roky pracovali na vývoji, než produkty v roce 2007 představili na Musikmesse ve Frankfurtu. Uvedli se zkreslovadly řady HT V roce 2008 navázali celolampovými zesilovači.

Firmu, která sídlí Angli v Northamptonu, vede Bruce Keir. Kromě něj a Iana Robinsona tvoří jádro firmy ještě Paul Hayhoe a Richard Frost. Všichni čtyři jsou kytaristé, a ačkoli dle vlastních slov již dnes moc času díky Blackstar nemají, stále hrají. Když jsem se ptal, jakou muziku mají rádi, odpověděl mi Paul Hayhoe, že hlavně rock, jak klasický, tak nový, což je ostatně poznat na zvuku jejich výrobků. V Anglii produkty vyvíjí, starají se o obchod a marketing a výroba je pod pečlivým dohledem v Koreji.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :