Nákupní košík
0
 

BLACKSTAR HT 100 Metal - celolampový kytarový zesilovač 100W

 
BLACKSTAR HT 100 Metal
 
 
(s DPH)

29 790 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

BLACKSTAR HT METAL 100

HT Metal 100 jsou celolampové kytarové aparáty perfektní do studia, zkušebny a samozřejmě hlavně na pódia všech velikostí.

Verze Metal je speciálně upravena tak, aby zvukově vyhovovala požadavkům moderních metalových kytaristů. Nabízí nabroušený hi-gain zvuk určený pro ty nejprogresivnější žánry.

 

Ovládací panel tohoto aparátu je řešen velmi přehledně. Krom spínačů Power a Standby a vstupu pro Vaši kytaru jsou zde ovladače Volume, Presence a Resonance pro master sekci. U dvou zkreslených kanálů lze nezávisle ovládat Gain, Volume, dále 3pásmový ekvalizér a ISF (Infinite Shape Feature).

Ten umožňuje plynule přecházet mezi zvukem, který odpovídá americkým a britským lampovým zesilovačům. U Clean kanálu můžete upravovat Volume, basy výšky a spouštět funkci Voice.

 

Ve spojení s použitým ekvalizérem nabídne opravdu široké možnosti nastavení zvuku.

Nechybí zde ani ovladač zabudovaného Reverbu (zapínatelný footswitchem).

Samozřejmostí je vstup a výstup efektové smyčky na zadní straně.

Blackstar HT METAL 100 je velmi výkonný aparát, který nabídne to nejlepší pro ty, kteří shánějí extrémní zvuk bez jakýchkoli kompromisů.

 

Vlastnosti:

 • kytarový lampový zesilovač
 • elektronky: 2x ECC83, 1x ECC82 a 4x 6L6
 • výkon: 100 W
 • impedance: 1x 4 nebo 2x 8 Ohm, 1x 8 nebo 2x 16 Ohm, 16 Ohm.
 • počet kanálů: 3 (2x zkreslený, 1x čistý)
 • ovládání: Master volume, Presence, Resonance / Reverb / ISF, Treble Middle Bass (zkreslené kanály) 2x Volume, 

    2x Gain zkresleného kanálu / Volume, Treble a Bass čistého kanálu

 • technologie ISF umožňující přechod mezi US a UK zvukem
 • digitální reverb
 • efektová smyčka
 • vstup pro footswitch
 • dva výstupy pro reproboxy

Odkaz na stránky výrobce BLACKSTAR.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BLACKSTARNěco o výrobci:
Blackstar Amplification založili Ian Robinson a Bruce Keir. Tito dva elektroinženýři pracovali v R & D (research and development, tedy výzkum a vývoj) oddělení Marshall. Z této firmy v roce 2004 odešli, aby naplnili své vize a založili svou vlastní značku Blackstar. Pro spoustu lidí může být takový krok překvapivý, vždyť co může být lepšího než pracovat pro takovou legendu? Jak řekl Ian Robinson v rozhovoru pro časopis Guitarist Magazine: „Pracovat pro maršála je určitě skvělé, je to privilegium. Ale je nutné si uvědomit, že lidé mají o marshallech konkrétní představu, kterou je nutné respektovat. Zesilovače musí vypadat a znít jako Marshall. Spolu s Brucem jsme měli spoustu nápadů, ale věděli jsme, že nejsou vhodné pro Marshall. Postupně jsme došli k tomu, že je můžeme realizovat, pouze když založíme svou značku. Chtěli jsme být v tom, co děláme, výjimeční a chtěli jsme využít plného potenciálu práce společného designérského týmu.“ Tři roky pracovali na vývoji, než produkty v roce 2007 představili na Musikmesse ve Frankfurtu. Uvedli se zkreslovadly řady HT V roce 2008 navázali celolampovými zesilovači.

Firmu, která sídlí Angli v Northamptonu, vede Bruce Keir. Kromě něj a Iana Robinsona tvoří jádro firmy ještě Paul Hayhoe a Richard Frost. Všichni čtyři jsou kytaristé, a ačkoli dle vlastních slov již dnes moc času díky Blackstar nemají, stále hrají. Když jsem se ptal, jakou muziku mají rádi, odpověděl mi Paul Hayhoe, že hlavně rock, jak klasický, tak nový, což je ostatně poznat na zvuku jejich výrobků. V Anglii produkty vyvíjí, starají se o obchod a marketing a výroba je pod pečlivým dohledem v Koreji.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :