Nákupní košík
0
 

BLACKSTAR HT Club 40 DELUXE - celolampové kytarové kombo, limitovaná edice

 
BLACKSTAR HT Club 40 DELUXE
 
 
(s DPH)

21 660 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Od svého představení se již oceňovaný model HT Club 40 dokázal na trhu etablovat jako dokonalý lampový zesilovač pro činorodé hudebníky. Díky kombinaci čistých boutique a aktuálních overdrive efektů nabízí ohromující zvukovou různorodost, a to při zachování kompaktních rozměrů formátu 1x 12".

 

Atraktivní speciální edice zesilovače HT Club 40 DELUXE si vás získá svým černým potahem z Tolexu v panamové vazbě s krémově zbarvenými švy a černým ovládacím panelem modelové řady Artisan pro nefalšovaný „boutique feeling“. Navíc je zde vestavěn opěvovaný reproduktor Celestion A-Type, umožňující plné rozvinutí lampového charakteru zvuku. Elegantní kovový emblém na čelní straně jasně svědčí o příslušnosti zesilovače k edici DELUXE.

 

Specifikace:

 • černý potah z Tolexu v panamové vazbě
 • ovládací panel modelové řady Artisan pro klasický „boutique“ vzhled
 • vylepšení zvuku díky použití reproduktoru Celestion A-Type
 • oceňované, čisté boutique a moderní high gain distortion efekty
 • speciálně na kytary vyladěný efekt Blackstar Reverb
 • patentovaný regulační obvod ISF od společnosti Blackstar
 • kovový emblém DELUXE na čelní straně

Odkaz na stránky výrobce BLACKSTAR.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BLACKSTARNěco o výrobci:
Blackstar Amplification založili Ian Robinson a Bruce Keir. Tito dva elektroinženýři pracovali v R & D (research and development, tedy výzkum a vývoj) oddělení Marshall. Z této firmy v roce 2004 odešli, aby naplnili své vize a založili svou vlastní značku Blackstar. Pro spoustu lidí může být takový krok překvapivý, vždyť co může být lepšího než pracovat pro takovou legendu? Jak řekl Ian Robinson v rozhovoru pro časopis Guitarist Magazine: „Pracovat pro maršála je určitě skvělé, je to privilegium. Ale je nutné si uvědomit, že lidé mají o marshallech konkrétní představu, kterou je nutné respektovat. Zesilovače musí vypadat a znít jako Marshall. Spolu s Brucem jsme měli spoustu nápadů, ale věděli jsme, že nejsou vhodné pro Marshall. Postupně jsme došli k tomu, že je můžeme realizovat, pouze když založíme svou značku. Chtěli jsme být v tom, co děláme, výjimeční a chtěli jsme využít plného potenciálu práce společného designérského týmu.“ Tři roky pracovali na vývoji, než produkty v roce 2007 představili na Musikmesse ve Frankfurtu. Uvedli se zkreslovadly řady HT V roce 2008 navázali celolampovými zesilovači.

Firmu, která sídlí Angli v Northamptonu, vede Bruce Keir. Kromě něj a Iana Robinsona tvoří jádro firmy ještě Paul Hayhoe a Richard Frost. Všichni čtyři jsou kytaristé, a ačkoli dle vlastních slov již dnes moc času díky Blackstar nemají, stále hrají. Když jsem se ptal, jakou muziku mají rádi, odpověděl mi Paul Hayhoe, že hlavně rock, jak klasický, tak nový, což je ostatně poznat na zvuku jejich výrobků. V Anglii produkty vyvíjí, starají se o obchod a marketing a výroba je pod pečlivým dohledem v Koreji.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :