Nákupní košík
0
 

BLACKSTAR ID 30 TVP 1x12 - programovatelné digitální kytarové kombo

 
BLACKSTAR ID 30 TVP 1x12
 
 
(s DPH)

12 240 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Blackstar ID 30TVP je programovatelné digitální kytarové kombo, které díky zcela unikátní patentované technologii True Valve Power – LOUD as Valve poskytuje skutečných 30 W výkonu. Potřebujete-li tedy vytavit Váš aparát na maximum, není nutné se obávat žádných zvukových deformací či nechtěných zkreslení, které jsou běžné u jiných neelektronkových zesilovačů. Stačí stisknout tlačítko TVP a máte k dispozici hlasitější a dynamičtější zvuk jako u lampového aparátu. O ten se postará jeden dvanáctitipalcový reproduktor Blackbird, jenž produkuje hutný zvuk a byl vyladěn přesně podle potřeb aparátů série ID.

 

Tato technologie pak nabízí především emulaci šesti typů výkonových elektronek včetně jejich charakteristických vlastností (EL84, 6V6, EL34, KT66, 6L6, KT88), takže pouhým pootočením ovladače TVP lze změnit celkovou dynamickou odezvu a zvukovou charakteristiku koncového zesilovače.

 

Kombo dále nabízí celkem šest kanálů přepínatelných ovladačem Voice. Jedná se o teplejší a ostřejší čistý kanál Clean Warm resp. Clean Bright, nakřáplý kanál Crunch a ještě více nakřáplý Super Crunch, a v neposlední řadě dva overdrive kanály – OD1 a nejvíce zkreslený OD2. Nutno podotknout, že se i přes absenci elektronek nejedná o modelingově tvořený signál, nýbrž o standardní kanály známé například z modelů Series One 104 či série HT Venue. Samozřejmě zde nechybí zvláštní ovladače nastavující míru zkreslení Gain a dílčí hlasitost Volume.

 

Dalšími ovládacími prvky, kterými lze doladit zvuk k naprosté spokojenosti, jsou pochopitelně třípásmový ekvalizér a hlavně další originální patentovaná technologie Infinite Shape Feature, která poskytuje takřka neomezené možnosti nastavení charakteru zkreslení.

 

Zatímco při nastavení ovladače ISF doleva je výsledkem typický americký distortion s pevně semknutým nižším frekvenčním pásmem a agresivními středy, při nastavení ovladače doprava produkuje pedál klasické britské dřevní a méně agresivní zkreslení. Stupnice ovladače ISF mezi těmito dvěma póly nabízí obrovské možnosti nastavení charakteru zkreslení, které právě hledáte.

 

Pokud se jedná o klasické efekty, zabudovaných jich je hned dvanáct, a to ve studiové kvalitě. Jedná se o čtyři typy modulace, čtyři typy delaye a čtyři typy reverbu. Konkrétní typ efektu a jeho intenzitu nastavuje ovladač Type. Efekty je možné používat současně, mají samostatný ovladač Level pro nastavení jejich hlasitosti a samosebou nechybí ani funkce Tap Tempo pro nastavení průběhu efektu vůči tempu hry.

 

Kombo pak celkem nabízí 128 uživatelských paměťových pozic rozdělených do třech bank po čtyřech kanálech. K dispozici je taktéž manuální mód reflektující aktuální nastavení všech ovládacích prvků.

 

Celkovou hlasitost pak nastavíte ovladačem Master Volume.

 

ID 30TVP je také vybaven některými dalšími praktickými elementy – a sice zabudovanou ladičkou, linkovým vstupem pro externí zvuková zařízení (připojení MP3 přehrávače atp.), linkovým výstupem včetně simulace reproboxu a vstupem pro footswitch, pomocí něhož pak lze pohodlně přepínat a ovládat veškeré možné funkce.

 

U moderního zesilovače rovněž nesmí chybět konektor USB umožňující ukládání a sdílení vytvořených zvuků či přímé nahrávání do Vašeho počítače. Pro hlubší editaci a tvorbu zvukových bank je určen Blackstar GUI software, který je dodáván jako součást balení.

 

 • kytarové digitální kombo
 • série: ID
 • výkon: 30 W
 • patentovaná technologie True Valve Power – digitální emulace šesti typů koncových elektronek (EL84, 6V6, EL34, KT66, 6L6, KT88)
 • počet kanálů: 6 (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2)
 • reproduktory: 1x 12“ Blackbird
 • ekvalizér: 3pásmový + funkce ISF – patentovaná technologie nastavení charakteru zkreslení
 • 12 zabudovaných efektů (4x modulation, 4x delay, 4x reverb)
 • funkce Tap Tempo
 • 128 uživatelských presetů (3 banky po 4 kanálech)
 • manuální mód
 • zabudovaná ladička
 • USB
 • vstup pro footswitch (footswitch není součástí)
 • 1x linkový / MP3 vstup
 • 1x linkový výstup se simulací reproboxu
 • Blackstar GUI software k hlubší editaci součástí balení
 • rozměry: 500 x 460 x 250 mm
 • hmotnost: 13 kg
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Samostatné efekty , Volume, On-Off pedály , kabely Jack - Jack nástrojový


Odkaz na stránky výrobce BLACKSTAR.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BLACKSTARNěco o výrobci:
Blackstar Amplification založili Ian Robinson a Bruce Keir. Tito dva elektroinženýři pracovali v R & D (research and development, tedy výzkum a vývoj) oddělení Marshall. Z této firmy v roce 2004 odešli, aby naplnili své vize a založili svou vlastní značku Blackstar. Pro spoustu lidí může být takový krok překvapivý, vždyť co může být lepšího než pracovat pro takovou legendu? Jak řekl Ian Robinson v rozhovoru pro časopis Guitarist Magazine: „Pracovat pro maršála je určitě skvělé, je to privilegium. Ale je nutné si uvědomit, že lidé mají o marshallech konkrétní představu, kterou je nutné respektovat. Zesilovače musí vypadat a znít jako Marshall. Spolu s Brucem jsme měli spoustu nápadů, ale věděli jsme, že nejsou vhodné pro Marshall. Postupně jsme došli k tomu, že je můžeme realizovat, pouze když založíme svou značku. Chtěli jsme být v tom, co děláme, výjimeční a chtěli jsme využít plného potenciálu práce společného designérského týmu.“ Tři roky pracovali na vývoji, než produkty v roce 2007 představili na Musikmesse ve Frankfurtu. Uvedli se zkreslovadly řady HT V roce 2008 navázali celolampovými zesilovači.

Firmu, která sídlí Angli v Northamptonu, vede Bruce Keir. Kromě něj a Iana Robinsona tvoří jádro firmy ještě Paul Hayhoe a Richard Frost. Všichni čtyři jsou kytaristé, a ačkoli dle vlastních slov již dnes moc času díky Blackstar nemají, stále hrají. Když jsem se ptal, jakou muziku mají rádi, odpověděl mi Paul Hayhoe, že hlavně rock, jak klasický, tak nový, což je ostatně poznat na zvuku jejich výrobků. V Anglii produkty vyvíjí, starají se o obchod a marketing a výroba je pod pečlivým dohledem v Koreji.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :